RocknRolla (2008)

...:::That´s TRUE RocknRolla:::...

RRRrrrr !!! (2004)

Zdravý rozum hovorí: " vole, daj tomu jednu hviezdu, ved je to úplne mimo našu realitu. " Moje opité silvestrovské ja kričí: " tak toto sme tu ešte nemali, doprepinany film, len pekne tomu daj plný počet a pošli to do topky. " A ja na to môžem povedať len: " RRRrrr!!! "

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

KNIHA: to najlepšie čo som kedy čítal. FILM: tak nebolo to ani to najlepšie čo som kedy videl a ani to najhoršie... Bolo to jednoducho hrozné !!!

Věc (1982)

Určite to nie je z tej iste planéty ako E.T. a určite by to natrhlo riť i Votrelcovi a Predátor by si to tiež rýchlo rozmyslel. Takže očakávajte atmosféru, ktorá vás položí na lopatky...Možno prestanete veriť svojím blízkym čo ked tiež sú nakazený? A máme tu aj prehliadku krásnych kreatúr takže by som obmedzil i jedenie pri pozeraní aj pre prípad aby ste si pri zľaknutí neodhrízli jazyk. čo dodať? už len to, že nebolo to odVECI.

Travička zelená (2008)

O čo tam vlastne šlo? No predsa o priateľstve, ale to máme skoro vo všetkých filmoch tak prečo to nezabaliť do kopy jointov, trávy a akčných scén?

Zkažená mládež (2007)

Tak záverečné titulky skončili, hudba dohrala, film skončil... Ja stále čumím doblba a uvažujem čo by som spravil ja... Ale potom my dôjde, že našťastie nie som v tej pozici a uvedomím si, že už dlho som nevidel nič čo by ma tak vtiahlo. Dnes som si ešte stihol pozrieť aj Come and See takže v tento krásny slnečný deň ( bol som aj vonku :D ) som skoro skolaboval z toľkej hrôzy, ktorá sa dá vidieť vo filme. Idem si teda prečítať dáky dobrý vtip aby sa my lepšie spalo... PS: Je to sakra autentické až z toho mrazí...

VALL-I (2008)

čo slová? Skutky a pípanie dokážu viac. U mňa sa kludne zaradil medzi naj animáky. A asi si tiež zasadím dáku pizzovu rastlinku. PS: Len ma napadla taká šialená myšlienka Wall-i VS Terminator kto z koho :D

Gauneři (1992)

Všude sama krev, streva litaj vzduchem... OK trochu som to prehnal ale vytapetované to tam bolo riadne. A ešte k tomu úžasny scenár, herecké výkony umierajúcich a veľa veľa krvi...

Východ slunce (1927)

Nadherny, nadcasovy, originalny, plny napadov, nadherne obrazy (newiem si to predstavit keby to dnes niekto natocil), urcite patri medzi moje naj filmy. Podarilo sa mi vystriedat vsetky pociti od nenavisti, strachu, smutku az po radost, smiech.