Match Point - Hra osudu (2005)

no...velmi sa mi to pacilo...aj ked to malo na moj vkus dost vlazne tempo...ani by som nebol povedal, ze reziu ma na svedomi Allen...Scarlett Johansson je neuveritelne sexy...tento film bol pre mna milym prekvapenim

Labyrint lží (2008)

zaciatok sa mi pacil asi tak prvych 40 min. potom to uz bola nuda................ale celkovo to nebolo az take zle

Romeo krvácí (1993)

Mona Demarkov: I don't want you to kill him, I just want you to bury him. If he dies in the process, that's his problem. proste tie hlasky co su v Romeo Is Bleeding tak to som uz dlho nezazil

Motýlek (1973)

Kniha je neskutocne dobra.........ale tento film ma od knihy strasne daleko

Temný rytíř (2008)

to kuzlo s ceruzkou ma fakt dostalo smial som sa ako nikdy.............uzasna hudba.......proste filmovy zazitok ako ma byt

Zodiac (2007)

Musim zacat s tym, ze mam rad filmy od Finchera a minimalne 3 filmy z jeho tvorby povazujem za kultove a asi aj preto bol pre mna Zodiac takym neuveritelným sklamanim. Ked si citam ostatne hodnotenia tak mam pocit ze som asi videl iny film. Pre mna to bolo 160min neskutocnej nudy od zaciatku az po koniec................... proste tento film mi vobec nesadol.

Temný obraz (2006)

bolo to pre mna neskutocne nudné a spracovanie pomocou animacie ma tiez 2x neuputalo. Mozno keby som fanusikom P.K. Dicka tak sa nato pozeram inak

Bojovníci mezi nebem a zemí (2003)

VELKE SKLAMANIE mne to skor pripadalo ako paródia a nie epicko-historický čínsky hrdinský epos. Najlepsi boli tureckí nájazdníci co maju brnenia ako Vikingovia a vojenský pokrik ako Indiani. Plus tie sci-fi prvky no proste total-gulas.