• Válečný

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Celá trilogie je perfektní! Bez jediné chyby. Jediné, co mi vrtá hlavou, proč jsou Blonďák a Krásnoočko nepřátelé, když v druhém díle ( Pro pár dolarů navíc) byli parťáci. Hrají je stejní herci, takže předpokládám, že jsou to i stejné postavy, hlavně tedy Lee Van Cleef. Pokud by mi někdo mohl odpovědět, byl bych vděčný

Braindead - Živí mrtví (1992)

Braindead je taková hovadina až je to dokonalé, přirovnal bych to k Dead Snow 2, hláška typu : ve jménu boha vám nakopu prdel a z kněze se stal hotový Bruce Lee, pudingové vemu, souložící zombie..... Nikdy bych neřekl, že Peter natočí takovouhle hnojárnu, v dobrém slova smyslu. Ještě lepší je koukat na film v né zrovna střízlivém stavu, pak je to ještě větší sranda

Lidice (2011) odpad!

Podle názvu jsem myslel, že film bude natočený o atentátu na R. Heydricha, ale atentát zabírá v celém filmu asi jen 10 sekund. Celou dobu samé bezduché řeči. Oprávněně 0 z 5.

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Film je natočený dokonale. Na začátku (asi 30 min) jen řeči a žádná akce, ale nenechte se odradit! Jakmile vyjedou na misi, následuje akce za akcí. Je to válečná řežba, ale film obsahuje i emoce. Je to jediný film na světě, u kterého bych byl schopen brečet. Zde je i 5 hvězdiček málo!

Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý (2014)

5 z 5. Opravdu můžeme vidět, že si producenti dali záležet, aby diváka opravdu pobavili. Film obsahuje skutečně černý humor (viz scénka Tiger vs děti). Pro ty, kteří rádi krev a černý humor, určitě doporučuju, smál jsem se celých 100 minut