Saw: Hra o přežití (2004)

Ze začátku jsem byla k filmu velmi skeptická, avšak po shlednutí filmu jsem svůj názor velmi rychle přehodnotila. Horor, který zaujme svou originalitou a příběhem. Doporučuji shlédnutí.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Velmi obdobný seriálu Přátelé, avšak ne tak dobrý a kvalitní. 1. a 2. série velmi dobré, pak se seriál táhne a začíná to být nuda. Posledních pár sérií se mi jeví jako zbytečné. Když jsem se konečně prokousala až k závěrečnému dílu, tak jsem byla nadšená. Ten konec se jim opravdu povedl, i když hodně lidí namítá, že to takto dopadnout nemělo - mě se to naopak líbilo. Seriál si pouštím večer, když nechci koukat na nic náročného.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Od prvního shlédnutí tohoto seriálu jsem jím naprosto pohlcena. I přesto, že nejsem vědec pobaví mě vědecký humor. Postavy jsou skvěle propracované, děj humorný. Pokud si chci pustit něco nenáročného a zároveň zábavného, volím tento seriál.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Když jsem viděla trailer na tento film, hned jsem věděla, že ho musím vidět. Šla jsem na to do kina a po prvních scénách jsme kroutila hlavou, že je to jen další ohraná pohádka. Zmýlila jsem se a jsem za to velmi ráda. Velmi originální příběh, který překvapí snad každého. Skvělý výběr herců, výborné herecké výkony ( Angelina Jolie je zde perfektní. ) a vynikající spracování. Dlouho jsem neviděla tak vydařený film. Za mě 100%.

Padesát odstínů šedi (2015)

Knihy jsem četla na doporučení kamarádky a zhodnotila jsem je jako odpad literatury, který je ale celkem čtivý a pořád jsem doufala v nějakou literární nápravu, které jsem se ale bohužel nedočkala. Na film jsem šla z čisté zvědavosti, jestli lze z něčeho tak hrozného udělat ještě horší. A povedlo se! Kniha se dle mého ještě může líbit, ale film? Film nebyl jen tzv. SLÁTANINA, ale bylo to něco, pro co hledám jen těžko slov. Herecké výkony otřesný, zpracování ještě otřesnější. Ale abych nebyla uplně kritická - líbila se mi zvolená hudba, kterou jsme ve filmu mohli slyšet. Film opravdu nedoporučuji.