Simpsonovi ve filmu (2007)

Tak na toto som sa veľmi tešil, na simpsonovcoch som prakticky vyrastal.Mal som obavy, či už nevyčerpali všetko zo svojej studnice humoru - naštastie nie. Vstup na plátno zvládli tvorci na výbornú. Kam na tie nápady chodia??? Do toho "spider-pig" :D

Střihoruký Edward (1990)

Uletený námet, uletené prevedenie, uletený režiser. Dámy a páni - Tim Burton

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Po zhliadnutí tohto filmu som presvedčený, zatial žiadny vojnový a akčný film ho neprekonal. Skvelá atmosféra ktorá vás drží v sedadlách až do úplného konca. Určite stojí zato si to pozrieť v THX kvalite a plazme - ručím za zážitok. AND DON´T FORGET: " IT'S WHAT YOU DO RIGHT NOW THAT MAKES A DIFFERENCE.

Svěrací kazajka (2005)

Spočiatku som sa obával, čo z toho vznikne. Ten názov mi nepribadal ako neaké sci-fi, ale bol som milo prekvapený. Adrien Brody - dokonalý herecký výkon. A čo sa týka režie - za výbornú. Tento námet ma naozaj chytil za srdce a musím povedať, že ma držal až do konca v napätí a koniec rozhodne nesklamal.

Návrat do budoucnosti (1985)

Tak na tomto sci-fi som v podstate vyrastal. Videl som to nespočetne veľa krát a nikdy ma to neomrzelo. Žiaden iný film s tématikou cestovania v čase ma nezaujal a nesiaha mu ani po päti. Navzdori efektom z 80-tich rokov a sem tam nejaké nesúvislosti, dávam 10 z 10.