Prometheus (2012)

Skvěle vypadající sci-fi. Nebýt divného konce.Kde vznikne spojením chobotnice a tzv. stvořitele Alien.Tak i ta chobotnice vznikla zajímavým způsobem 😃A chování některých vědců,jak malých dětí. Ale nejvíce to pokazil ten vznik Aliena. Prostě taková divná náhoda. Navíc moderně vypadajíci lod a vše kolem oproti Alien. A to se odehráva ještě před ním! 6/10

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Slušný průměr. Povedené scény pod vodou. Finále s vetřelčím mutantem bylo bohužel komické, špatné. I tak celkově 6/10

Vetřelec ³ (1992)

Snímek který nedělá ostudu vetřelčí sérii. Sice nepatří mezi mé nejoblíbenější, ale má slušnou atmosféru. 7/10

Vetřelci (1986)

Cameron udělal z hororu akční hororovou řež. Perfektní mariňáci se utkají s armádou vetřelců. Skvělý triky,akce,herci a vetřelčí královna. Za mě o chlup nejlepší díl série. 10/10

Vetřelec (1979)

Kultovní sci-fi horor. Zrod ikonické potvory. 9/10

Banda - Série 4 (2024) (série)

4. řada neměla tolik skvělých momentů jak třeba 3.řada. Přišlo mi,že je to o dost uchylnější ve všech směrech. Jako zabava pořád dobrá. 7,5/10

Rod Draka - Série 2 (2024) (série)

Druhá řada slabší než první. To nejlepší by se vešlo do dvou dílu.

Banda - Pozor na Tlachapouda, synku (2024) (epizoda)

Zakeřná zvířatka z farmy pobavila :D  Simon Pegg taky bavil,až z něho šla i hrůza. Slušně ujetý díl :D

Rod Draka - Rudá setba (2024) (epizoda)

Prní půlka začíná s novým dračím jezdcem a shánění dalších. Druhá půlka je o dost lepší. Hlavně posledních 15-20 minut. Kdy si draci začnou vybírat jezdce z davu lidí. Jo draci vypadají dost dobře. Jsem zvědav jestli v posledním díle budou jatka nebo to vyřeší politicky :)  Celkově jeden z lepších dílů druhé řady.

Časové pásmo bylo změněno