Eli (2019)

Rozhodně zajímavý konec. Slušný psycho horor,který skončí jak vymítaní ďábla.  6/10

Policajt v Beverly Hills: Axel F (2024)

Docela fajn pomrkávání na starší díly. Bavilo mě to. Dabing Axela od Dejdara mi trochu vadil. Za mě lepší návrat než Cesta do Ameriky 2. A možná bych u toho zůstal a další díl nedělal. Celkově slabší 4* 7/10

Godzilla x Kong: Nové impérium (2024)

Už podle ukázky bylo snad jasné,že to bude spíš film pro zábavu. Prostě vypnout a na nic nemyslet. Se divím,že vůbec vydělal přes 500M dolarů. Tohle se mohlo libit už jen dětem. Ja jsem spíš pro temnější verzi než barevnou pohádku :)

Tiché místo: První den (2024)

Tohle je z 90% drama. První i druhý díl jsou o pořádny kus lepší než tento snímek. Hlavní hrdinka je vážně nemocná a má kocoura,který přišel asi o hlasivky.  I přes to jsou na tom lepé než chlap,který je strachy bez sebe. Film je hlavně zaměřen na hl. hrdinku Sam(Lupita) a její kočku. Zbytek hraje vedlejší housle.  Za mě zklamání roku. 2/10

Na návštěvě (2015)

Trochu nezodpovědnosti ze strany matky,ktera pošle své děti ke svým starým rodičům. A ty neviděla asi 15 let.  Měla jet s něma a vše by dopadlo jinak. Po chvili vás napadne: Bud jsou rodiče divní, nemocní nebo horší varianta,nejsou to děda s babičkou.... Jeden z lepších filmů od Shyamalana.  7/10