Volejte Saulovi - Klik (2016) (epizoda)

Dvaja bratia. Každý z nich je schopný hrotiť svoju situáciu až na maximum. Akčný Mike, ktorému nevyjde plán. Výborná kamera, ako vždy.

Volejte Saulovi - Fifi (2016) (epizoda)

Každá z postáv má vykročené svojim vlastným smerom - Chuck sa nezaprie a zapredá aj vlastného brata, ak ide o právo, Mike chystá masaker - podľa použitých pomôcok sa dá očakávať niečo veľké, Jimmy a scéna s vojnovým veteránom a tiež krabica papierov, do ktorej vlepuje modré lístky na označenie... Chlapec má nejaký plán.

Corpus Christi (2019)

"Odpustiť neznamená zabudnúť. Odpustiť znamená milovať." Veľa silných slov vyšlo z úst tohto samozvaného kňaza s modrými očami, na ktoré sa nezabúda. Iné ako Franco Nero, skôr taký uslzený pohľad. Bartosz zahral asi svoju životnú rolu, bol presvedčivý a celý príbeh bol postavený na ňom. A príbeh je to taký - zo života komunity veriacich s ich tragédiami, zlyhaniami, starosťami, aké by sme našli v každej druhej farnosti po celej zemeguli. Akurát tí Poliaci toto vedia - príbehom sa vám dostať pod kožu a uviesť diváka do stavu, že nad filmom (sebou?) bude ešte chvíľu rozmýšľať.

Volejte Saulovi - Nafukovačka (2016) (epizoda)

Fragmenty z Jimmyho detstva... Pekný záber na pestrofarebného nafukovacieho panáka a následne pohľad na Jimmyho v oblekoch podivných farbieb. Ale nič nie je náhoda. A potom zaujímavá ponuka Jimmyho pre Kim. Stane sa Kim sama sebou? Stane sa Jimmy sám sebou?

Volejte Saulovi - Bali Hai (2016) (epizoda)

Mike, Mike, opäť Mike. „25 tisíc...“ „Za čo?“ „Mali sme dohodu. Ja som ju nedodržal. Tvoj problém sa vráti skôr, ako sme čakali.“

Volejte Saulovi - Rebecca (2016) (epizoda)

Pár právnických vtipov, frustrovaná Kim, Jimmy, ktorému je v pätách premotivovaná kolegyňa Erin a nedá mu dýchať. Len koniec s Mikom dáva tušiť, že prídu aj napínavejšie chvíle.

Volejte Saulovi - Bez rukaviček (2016) (epizoda)

Mike sa rozhodol režírovať ponúknutú zákazku z trochu iného uhla. Klobúk dole, jeho postava je satisfakciou vo chvíľach, keď by diváka právnické Jimmyho aktivity mohli začať nudiť.

Volejte Saulovi - Amarillo (2016) (epizoda)

Dokáže Jimmy svoju schopnosť vytvárať z neuveriteľných príbehov funkčný reklamný šot? Mike dostáva prekvapivú pracovnú ponuku...

Volejte Saulovi - Příštipkář (2016) (epizoda)

„Takže je všetko v poriadku?“ „Áno, v najlepšom. Áno, hoci, je tu jeden maličký detail.“ „Aký detail?“ „Budete musieť natočiť video.“ A celú frašku Jimmy naozaj aj zrealizuje. Výborný výkon na polícii. Aj keď ho zaň Kim poriadne zjazdí.

Volejte Saulovi - Změna (2016) (epizoda)

"JG was here". Séria začína v mierne šteklivom duchu - vnímame Jimmyho pocity a túžby, má sa rozhodnúť pre úchylku z minulosti - dobrý klamár, čo zarobí na naivite iných? Alebo sa rozhodne pre kariéru, ktorá ho posunie ako právnika? Sekunduje mu Kim, ktorá je jeho svedomím, spolupáchateľom a levicou v jednom.