Volejte Saulovi - Marco (2015) (epizoda)

"No, počkej, ale ty nejsi Kevin Costner..." "Včera jsem byl, kotě." Musím uznať, že Jimmy sa naozaj trochu podobá na Kevina Costnera - pri záberoch zboku. Celý príbeh z Binga a aj časť s priateľom Marcom bola super.

Enola Holmesová (2020)

Výborná výprava, silné obsadenie, vtipné momenty, len ten príbeh sa snažil dobiehať... Prefeminizovaná myšlienka.

Volejte Saulovi - Pimento (2015) (epizoda)

Mikeova dejová línia je stále napínavá, strieda sa chladný postoj ostreľovača s tragikomickými momentmi. Rovnako aj Chuck je parádne číslo (izotermická fólia všitá do obleku a veľa iných momentov a dialógov, že len neveriacky krútite hlavou).

Volejte Saulovi - Rico (2015) (epizoda)

Aj napriek xx právnickým pojmom, z ktorých som rozumela akurát "vs." to bol diel plný inteligentného humoru a založený na dobrej dejovej línii. Tak predsa sa na tých starkých dá postaviť solídny prípad?

Volejte Saulovi - Bingo (2015) (epizoda)

Kreatívny právnik to je! A pre vyššie dobro je ochotný sa vzdať aj svojich snov. Zatiaľ.

Volejte Saulovi - 5–0 (2015) (epizoda)

Diel o Mikeovom trápení (nie je nič strašnejšie, ako stratiť syna), ktorý odsledujete so zatajeným dychom. Pekná sólovka!

Volejte Saulovi - Série 5 (2020) (série)

Policajti vykopnú Chuckovi dvere, lebo zobral noviny asi 100ročnej susedke. Tá jeho fóbia z elektromagnetického smogu začína byť vtipnou súčasťou deja.

Volejte Saulovi - Hrdina (2015) (epizoda)

Chlapík, ktorý mi prvá dva diely iba liezol na nervy, si získal moju priazeň a začínam sa veľmi dobre baviť!

Volejte Saulovi - Mijo (2015) (epizoda)

Salsa na koberci, babička nech radšej sleduje obľúbený seriál, výborná scéna v púšti. Kancelária Jimmyho... Tomuto seriálu dávam šancu.

Volejte Saulovi - Uno (2015) (epizoda)

Páni a dámy, pamätáte si keď ste mali 19? Som zvedavá, kam sa tento seriál bude uberať...