Van Halen Live Without a Net (1986) (koncert)

Záznam koncertu jsem jen tak rychle prolétl, takže nehodnotím. Komentář píšu jen, abych napsal můj názor na song "Ain't Talkin 'Bout Love", ve kterém je stoprocentně ten nej kytarový riff, jaký jsem kdy slyšel, je ku*va skvělej. V roce 1997 Apollo 440 nahrálo cover, který je taky skvělý.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)

Naštěstí jsem neviděl ani jeden díl (jednoduše se to nedalo vydržet), ani to nemám v úmyslu, leda snad na smrtelné posteli, kdy mi nebude vadit, pokud mi z tohoto "nejlepšího seriálu všech dob" praskne hlava!!!

Soudkyně Barbara (2015) (pořad)

Vydržel jsem sledovat pouze pár minut tuto "velice zajímavou" sračku, víc se opravdu nedá vydržet, pokud nechcete, aby vám odumřel mozek. Tuto sračku nehodnotím, neboť jednoduše adekvátní hodnocení pro ni neexistuje (minus odpad! dát bohužel nelze). Takže si tuto sračku užijte za mě. Soukup (který jednou bude kandidovat na prezidenta) se absolutně zbláznil a nechápu, kteří choří jedinci mohou sledovat TV Hnůj. Ten ***** Soukup absolutně zkurvil tuto stanici a doufám, že se jednou bude smažit v pekle, kde nebudou vysílat nic jiného než TV Hnůj a hlavně geniální Soudkyni Bramboru. Nezbývá než mu držet palce, Mirdo drž se!