Sviňa (2020)

Davam tri, vyborny vykonu Vajdu a super piesen od Hrdzi. Slabucky vykon Ondreja a ministra vnutra pomahal vytesnit autenticky chlad Morovej. Dej bol slabsi, velmi natiahnuty, tiez si myslim, ze slovaci by nemali natacat sexualne sceny.... Celkovo film posobil ala 90te roky. Kamera bola dobra. Dokopy 3 hviezdicky.

Souboj Titánů (2010)

Strasny film, katastrofa, armagedon, koniec sveta, sodoma gomora cecilko. tak zmeneny pribeh, ziadna mytologia, bubu v truhlici, pegas cierny, stit mal dostat od dia a mal nejaky kozeny jak z doby brondzovej, ziadna helma........ hmmmm co poviem, pribeh lasky poloboha zmeneny a zmeneny hlavny zly parchant . cele zle, cele zle 1 bod za krasu Io

2012 (2009)

Noooo velmi velmi zle, herci tam hadam ani neboli, teda som si ich nevsimol kvoli ich vykonom, Akcia bola taka, ze hmmm noooo ok, ale ta herecka nemohucnost to urcite prekonala a zatienila, pretoze bola tak genialne zla, ze koniec sveta. odpad odpad odpad, urcite netreba ist, radsej si dat cervene vinko a potom hrat s prazdnou flasou flasu, urcite to bude prijemnejsie :)