Zamilovaní (2011)

Začátek je nudný a zbytek filmu ještě nudnější. Měla jsem chuť to vypnout, ale nakonec jsem to dokoukala. Pořád jsem čekala na nějaký impuls nebo nějakou větší zápletku, ale celý film byl v podstatě o tom, jak se dva ne moc sympatičtí hlavní hrdinové objímají a olizují... A to jsem opravdu romantická duše. Tohle prostě i na me bylo opravdu přespříliš. Hlavní hrdinka mě celou dobu iritovala a hlavní hrdina mě naopak unudil svým prázdným pohledem a tím, jak si od hlavní hrdinky nechal s prominutím sr*t na hlavu. Nechápu pointu, nechápu konec, nechápu proč jsem mrhala svým časem a dívala se na takovou nudu. Nejradši bych dala odpad, ale za Jennifer Lawrence dám alespoň tu jednu hvězdičku

Partička (2011) (pořad)

Na Česko je to dobré, ale když se podivate na Whose Line Is It Anyway tak je to hodně slabé:)

Papírová města (2015)

Papírová města. Tak na tenhle film jsem se opravdu hodně těšila a měla jsem vysoká očekávání. Možná proto jsem byla z filmu spíše zklamaná. Čekala jsem, že se Margo bude ve filmu objevovat častěji a bude mít větší vliv na celý děj, ale objevovala se ve filmu míň, než bych chtěla. Co se týče ostatních hlavních postav, tak mi byly sympatické, zejména Lacey, která se jevila jako fajn holka. Quentina jsem si od začátku oblíbila, ale byl to takový ten zamilovaný blbeček , který moc hleděl na jednu osobu a to byl jeho kámen úrazu. Na filmu jsem byla s mým kámošem, který si teď prochází něčím podobným, tak snad mu film něco dal. Upřímně ani nevím proč dávám čtyři hvězdičky.. Asi proto, že se mi na tom líbila ta naivita, nenucenost a uvolněná atmosféra. Nechci spoilerovat, takže napíšu jen, že konec jsem teda opravdu nečekala. Takže, bylo to na 3* ale dám 4*

Madonna: Bitch I'm Madonna (2015) (hudební videoklip)

Oh bože... Madonna se zase snaží ukázat, že je pořád "in". Bohužel tahle popová "babička" už málokoho z naší generace přesvědčí. Spíš mi to od ní připadá trapný a nevkusný. Měla by se naučit stárnout a ne se pořád snažit nebýt pozadu. Snaží se být "cool" ale je to spíš k smíchu... A sledovanost se snaží zvýšit tím, že si na jednu-dvě sekundy přizve hvězdy současnosti. Jediné, co se mi líbilo, byla část Nicki a drop. Jedna hvězdička za Nicki, jinak by to byl odpad

Zápisník jedné lásky (2004)

Líbilo se mi to. Romantiky je tady opravdu až až. Vážně se mi líbilo jezero plné labutí a romantický polibek v dešti. Ryana Goslinga nemám ráda, ale tady v té roli mi docela vyhovoval. Rachel McAdams je skvělá herečka, proti té nic nemám. No na filmu mi vadilo to, že jsem se dost nudila a to o dost vic, než jsem schopna tolerovat. Filmu by možná neuskodila kratší stopáž.. Kvůli tomu bohužel musím dat o hvězdičku méně..

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Seriál mě docela baví, je to taková oddechovka. ALE nemůžu si pomoct... Rory je mi tak neskutečně protivna a nesympatická. Alexis Bledel mám ráda, ale v téhle roli mi fakt nesedí.. Mamka je naproti tomu docela milá a pohodová. Ale seriál mi nějak neprirostl k srdci takže za mě 3*

Odebrat z přátel (2014)

Tenhle film mě zaujal okamžitě, jak jsem viděla trailer. A proč? Je to něco nového, neokoukaného a má to svoje kouzlo. Herci i když byli hodně mladí zahráli svoje role úžasně. Věřila jsem jim všechno, jejich narážky, urážky a bůhví co ještě. Ale precejen filmu chvilku trvalo než se pořádně "rozjel". Dlouho se nedělo nic, než že si spolu povídala skupinka teenagerů a probírali svoje teenagerská témata, která filmu ještě dodala k věrohodnosti. Ale abych pořád jen nevychvalovala, tak se mi zda hodně nepravděpodobné, že by se duch mrtvé holky připojil jenom tak k ostatním na Skypu a psal by si s nima. No a pak jsou tady scény fakt docela nechutný, a to jsou ty, při kterých je duch donutí se vlastně navzájem poslat na smrt a vidět, jak si tlouštík Ken řeže ruce v mixéru.. No abych to shrnula tak za originalitu 2* , 1* za herecké výkony a 1* za (docela) věrohodný příběh.

S láskou, Rosie (2014)

Takže od tohohle filmu jsem si předem nic neslibovala. Musím ale říct, že mě mile překvapil. Děj je poutavý, ale nepopírám, že místy jsem se trochu nudila. To všechno ale lze odpustit, protože to hlavní hrdinové vynahrazují důvěryhodností. Nevím jak vy, ale já jsem tu chemii mezi hlavními hrdiny cítila. Díky tomuto filmu jsem změnila svůj názor na Lily Collins, kterou jsem jinak ráda neměla. Jak už jsem řekla, příběh mě zaujal, ale rozhodně bych tohle nezařadila do komedie. Tohle bylo podle mě spíš drama

Svatby v Benátkách (2014) (seriál) odpad!

Další trapnej seriál rádoby kreativní Primy..