Big Driver (2014) (TV film)

Taková menší pomsta spisovatelky, na zabití jednoho večera se to jakž takž dá .

Estrella (2014)

Na tohle by se měl podívat každý !!

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Náhodou, ať je názorů plno na tento film. Já se u něj několikrát zasmála, ačkoliv z úvodní scény s katétrem mě trochu zamrazilo.Ale jinak skvělé, Jim Carrey a jeho typické ksichty jsou prostě bezkonkurenční.

The Frame (2014)

Tenhle film, je jako kdyby jste si dali odvar z makovice, kladete si spoustu otázek a naprosto nevíte o co tu vlastně jde. Pro mě nejzajímavější a nejpodivnější film, který jsem kdy viděla.

Vejška (2014)

Po vcelku zábavném Gymplu, jsem se těšila na Vejšku a tak trochu čekala pořádnou porci zábavy. Z celého filmu jsem si vzala jen to, že některé ženské jsou pořádné zlatokopky a že s graffitů může být umění, když to člověku jde od ruky. Ovšem musím tady vyzdvihnout pana Krause, který tam neměl chybu v roli velice vlivného otce, je to prostě borec.

Žena v černém 2: Anděl smrti (2014)

Tak tohle byl pro mě hodně slabší odvar, s lekačkami na bodě mrazu. Jen to temné prostředí bylo fajn. Takže u mě hodnocení takhle.

Dust (2013)

Čekala jsem všelicos, podivný chlápek sleduje ženu a dítě, co z toho může asi vyjít,ale tohle mě na konci dost překvapilo, prostě brilantní !

Boo! (2012)

Tomu říkám, pořádný humor na stará kolena. Tohle byla pecka a docela krutá .V tomhle se přesně vidím .

La Luna (2011)

Milé, zlaté a kouzelné .

Pytel kostí (2011) (TV film)

Tady hold musím plný počet, tajemný příběh, který mi prostě sedl. Nádherná příroda a okolí, okouzlující Pierce Brosnan.