Joker7

Hovada :D

• 19.6.2015  16:14

Tragedie.

• 24.2.2015  09:21

Bože, takhle zabít potenciál prvních dvou dílů...Totální ztráta času.

• 20.2.2015  11:55
    Fyrst (2014)

Na český dokument super. Krásné záběry, pěkná huidba. Navzdory ponuré atmosféře Islandu jsem z kina odcházel příjemně naladěn.

• 20.2.2015  11:52

Pecka. Dva blázni, jinak se to říct nedá :) Ale kdyby jim nezachránili zadky, možná by skončili někde na dně oceánu...

• 23.11.2014  20:06

Michalovi i jeho filmům točeným pouze zrcadlovkou hrozně fandím. Je to upřímná a syrová dokumentaristika. Ukazuje nám smutnou pravdu, kterou bychom se přes půl planety jinak těžko dozvěděli. Vzhledem k Michalovu věku a elánu se můžeme těšit na spoustu dalších snímků, které potěší oko nejednoho (snad nejen) přírodovědce.

• 6.10.2014  15:10

Na můj vkus málo záběrů z kategorie "wildlife". Panu Slámovi ale i tak závidím, že se na zmíněná místa dostal a mohl je poznat na vlastní kůži.

• 1.4.2014  12:19
    Nelítostné války hmyzu (TV seriál) (2011)

Jo, je to pěkné...ALE - jde o klasickou honbu za senzací. Dramatická hudba a audio-efekty z Jurského parku - to snad ne. Strašilka nevydává zvuky jako právě zařezávané podsvinče a pavouk neřve jako lev. Záběry jsou hezké, o tom žádná. Ale v rámci líbivosti byla poněkud pozapomenuta informace pro diváka. Naprosto zde chybí ekologické souvislosti či alespoň geografické umístění jednotlivých zástupců. Dokument se dá udělat daleko lépe. Mým oblíbeným kouskům od BBC toto nesáhá ani k podrážkám.

• 11.8.2013  21:46

Tak megalomanskou zhovadilost jsem snad nikdy neviděl a doufám, že už ani neuvidím. Zhlédnuto natřikrát díky nesmyslné délce a soustavnému urážení inteligence diváka. Dvě hvězdy jsou za poslední bitevní scénu a hlavně běžící Megan Fox.

• 29.5.2013  23:15

Liam bohužel zestárl...a to hodně. Do toho stupidní scénář a naprostě zostuzení prvního filmu. Jsem z toho smutný.

• 26.5.2013  23:19

Je až k nevíře, jak dokáže taková pitomost při správném rozpoložení pobavit! Francouzským komediím jsem dlouho nemohl přijít na chuť, ale poslední dobou začínám měnit názor. Když se sejde nálada, správná volba filmu a láhev dobrého Bordeaux, je o příjemný večer postaráno. Tolik hlášek, výborný Jamel Debbouze (nechápu, jak dokáže hrát a hlavně tak "akčně" pouze s jednou funkčí rukou!) a neskutečná sranda u scén s Páji.

• 6.5.2013  10:15
    RRRrrrr!!! (2004)

Celkem chápu rozporuplné reakce na tenhle film - příběh v kombinaci s absurdním francouzským humorem nemusí sednout každému (spíš sedne málokomu). Ale u mě se tvůrci prostě trefili - tak nějak to ten večer, kdy jsem po požití trochy lehké drogy zapnul s několika spolužáky tenhle kousek, všechno zapadlo a neuvěřitelně jsme si to užili. Hlášek je tam tolik, že si to budu muset pustit ještě jednou, abych vše pochytil. A troufám si říct, že bavit se budu stejně.

• 5.5.2013  12:14

Chci do Kolumbie!

• 2.5.2013  10:36
    Kožené slunce (TV film) (2002)

Buď jsem stáhl nějakou pochybenou verzi nebo je to natočeno nízkonákladově a spousta částí je hodně špatně "dodabovaná". Každopádně neurazilo, místy celkem potěšilo. Scéna Jiráskové s farářem mě hodně pobavila :) A vůbec, "Teta" je tady prostě boží! Ona, Vetchý a i ten Bivoj Skamene to drží nahoře. Jedničkou ale pořád zůstává Okresní přebor, ačkoli jsou si oba kousky hodně podobné co do příběhu, tak v podstatě identickým hereckým ensemblem.

• 7.4.2013  10:02

Musím říct, že mě Dominic trochu zklamal. Vše působí tak nějak nepřirozeně, občas manipuluje s usmrcenými zvířaty, pořád mluví takovým tím zastřeným hlasem, aby všemu dodal dramatičnosti. Neustále se holedbá, jak ho všechno kolem něj může zabít. Přitom by se to bez toho všeho úplně v pohodě obešlo a pořád bylo zajímavé. Je prostě vidět, že Dominic je víc herec než zoolog (což ale nijak neodsuzuji). S Bryanem Fryem nebo Donaldem Schultzem se moc rovnat nemůže. To ale nic nemění na tom, že neskutečně toužim dělat to, co on :) Za pěkné záběry a zajímavá zvířata dávám 4 hvězdy.

• 23.2.2013  17:58

Jo, je to pěkné, ale zaměnit korovce Heloderma horridum za agamu vousatou, to je celkem umění. Kolik chovatelů této neškodné agamy se asi muselo leknout, že má doma srmtícího zabijáka překypujícího jedem :) Jinak povedený dokument a místy až překvapivě přesný.

• 1.2.2013  22:49

Zlý sen každé cestovní kanceláře:) Bohužel jde o dost "bulvární" počin americké produkce. Neustálé opakování již řečeného začne po chvíli neuvěřitelně lézt na nervy. Ale pár pěkných záběrů se tam najde a fakticky to taky není úplně na nule.

• 30.12.2012  11:18

Totální zklamání. Místy jsem vůbec nechápal, místy nevěřícně zíral. Od pokračování skvělého Temného rytíře bych čekal daleko lepší zážitek.

• 1.9.2011  13:18

Bohužel jsem nebyl v kině. Možná proto mi film přišel neoriginální, vyčpělý a zbytečně nevkusný. S jedničkou něco naprosto nesrovnatelného. A to se ji Pařba v Bangkoku snaží napodobit co to jde.

• 17.8.2011  15:30
    Vlčí hory (TV film) (2003)

Škoda českého komentáře, jinak bych dával za plný počet. Pěkné záběry z nitra vlčí smečky.

• 19.6.2011  10:07

Místy celkem vtipné, celkově poněkud zmatené. Po shlédnutí traileru jsem se obával, aby veškerý humor (ten trošku důstojnější, než různé variace slova fuck) tímto nekončil. Bohužel se moje obavy víceméně vyplnily. Čekal jsem mnohem víc.