Monarch: Odkaz monster - Paralely a nitro (2023) (epizoda)

Dost mě překvapilo nízké hodnocení dílu. Po jeho zkouknutí jsem pochopila proč. Naštěstí pro mě to dopadlo dobře. Fakt jsem byla spokojená. Problém je asi v tom, že název dílu skutečně odpovídá dílu. Zamrzlé pátrání s trochou halušek a minulosti, ne s linkou v minulosti, s minimem atrakcí.

Jú jú hakušo (2023) (seriál)

Vlastně fajn zábava. Jenom dost škoda, že to všechno bylo tak trochu z rychlíku. Takže je dost těžký věřit určitým situacím. Na druhou stranu...hravý, zábavný a když přijde na akci, tak teda hodně, hodně dobrý. Takže jo, proč ne? :) 90%.

Jú jú hakušo - Episode 3 (2023) (epizoda)

Jsme v polovině. Není divný tohle psát u třetího dílu? Ale...jsme v polovině a je čas zvolnit. A to společně s mou nejoblíbenější pasáží snad úplně všude. Je čas na trénink! A potom do akce. Super!

Jú jú hakušo - Episode 2 (2023) (epizoda)

Takže konečně to tady máme. Ten správný rozjezd s tou správnou akční jízdou. Jenom...bohužel to byla akční jízda v tom špatným směru jízdy. Prostě moc rychle sfouknutý. Dobře, ale rychle :(

Jú jú hakušo - Episode 1 (2023) (epizoda)

Naprosto super úvod, který funguje přesně tak, jak první díl fungovat má. Všechny body dobře provedené, takže odškrtnuté, za mě spokojenost. Jenom je to trochu (logicky) pomalejší kvůli nahození a postavám. Což je problém minimální...

Death's Game - Death (2023) (epizoda)

Ty o smrti nerozhoduješ. To je její práce. Potom se může stát, že se urazí. Když ty přijdeš dřív za ní, než ona za tebou. A zahraje si s tebou hru. Takže jo. Začátek je dost drsnej. Jestli cejtíte, že skoro všechno vořete, úvodní depresivní patnáctiminutovka bude i tak pohoda. Pro ostatní spíš drsná. Takže jo, pointa "hry" je fajn. Snad bude fajn i zbytek. Ale dá se vyhrát? Přeci jen...možností je dvanáct. A jelikož "demoverze pekla" proběhne už tady, motivace jsou silné...a líbí se mi ta jedna zmíněná věc, díky který s tím nejspíš potom půjde vyjebat. Čekám paralely mezi dvanáctkou. Nebo alespoň, že díky jejich rozdílům, bude snazší na konci vyhrát. Viz to jedno zmíněné pravidlo. PS: zaujal mě trailer, pointa i obsazení. Jenom jsem nečekala, že to budou dávat i u nás. Dávají. Ale bez českých titulků.

Soundtrack #1 (2022) (seriál)

S1-5/5, S2-prosim, ať je to co nejdřív!

Soundtrack #1 - Season 1 (2022) (série)

Tohle jsem tak moc potřebovala! Zasněžená romantika na téma dvou přátel, kteří vlastně cítí trochu víc. Rozhodla stopáž pouze čtyř dílů hned najendou než varianta rozjetého seriálu, který ještě nemá konec. A jsem moc ráda. Neskutečná spokojenost. Ano, sice si po těch třech hodinách připadám, že asi budu mít cukrovku. Navíc padlo fakt hodně hrnků kakaa. Ale nelituji ani jednoho z nich, stejně jako každé strávené minuty u televize. Druhá série už je. Tak už ať je co nejdřív i u nás. Jsem zvědavá, jaký nový příběh dostaneme  ❤