Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Drama
  • Krimi
  • Komedie
  • Horor

Recenze (1 286)

plakát

Narozen v Americe (2023) (seriál) 

Pokud bych si mohla vybrat jenom jedno slovo, kterým Narozen v Americe popíšu: miloučké. Ano, je to spíš pro bubertální diváky, ale pokud vaše vnitřní dítě není na dovolený nebo už stářím nejste už uvnitř dávno mrtvý, tak se vám to bude líbit i jako dospělákovi. Protože ten příběh je fajn a poslední díly byly už doslova na: wau. Ani nepamatuju, kdy jsem se naposled takhle moc smála a užila si něco, co si nehraje na to, jak je všechno vážný. A přestože jde o konec světa, je to prost...miloučké. Fakt jsem si to užila a bavila jsem se. A o to jde především  :) PS: samozřejmě, konec je takový, jaký bývají konce podobných seriálů. Pokud bude pokračování, kouknu ráda. Pokud nebude pokračování, ten konec byl prďáckej. Teď už to zvládne  :)

plakát

Narozen v Americe - To nespravíš (2023) (epizoda) 

Tak tohle bylo neskutečný!!! Dojemný a neskutečný. Jak to ve škole. Taky to na konci. Ale předtím ten začátek ve studiu. To mi málem kápla slzička z toho projevu. Buď to berte jako náhodu nebo...si běžte koupit ledvinku  ;)

plakát

Narozen v Americe - Boží (2023) (epizoda) 

Když se mi všechno podělat, tak se to podělá. Nebo to nesežere pes  :O

plakát

Narozen v Americe - Předveď se (2023) (epizoda) 

Tak to byla vážně skvěle zpracovaná vzpomínková pařba! Takhle jsem se už dlouho nesmála  :)  a potom že je fotřík nechápavej fosil  ;)

plakát

Narozen v Americe - Opičák na misi (2023) (epizoda) 

Většina dílu se věnuje tomu, co se začalo, a je třeba to urovnat na školním poli. Ale to závěrečné osedlání čuníka bylo perfektní  :D

plakát

Narozen v Americe - Co jsi zač (2023) (epizoda) 

Příjemný začátek, který skvěle pracuje se stereotypy a kulturními stereotypy a zároveň si z toho všeho dělá tak trochu srandu. (Možná by jsi ho tady mohl provést, máte hodně společného. Oba jste z Číny.) A to poměrně často. Fakt je to celý docela dost vtipný. Navíc je tady ta věc ohledně bohů. A dobrodružství může začít...