Dokonalý trik (2006)

Příběh o nezktotném boji dvou iluzionistů..O odvaze,pomstě,oddanosti a sebeobjetování..Film plný nečekaných zvratů až do konce.Filmové obsazení rolím opravdu sedí a docela jim to opravdu hltáte jako pravým kouzelníkům..Zbývá už jen dodat nejdřív přijde Nabídka potom je na řadě změna a na konec přijde prestiž opět 5*****

Apocalypto (2006)

Tak tohle je film z trochu jiné várky,avšak velicé povedený především stvárněnou kulturou a hereckým obsazením..Originál jazyk s titulky jsou opravdu BEST..Příběh který zdobí jaguáří tlapa rozhodně zaslouží 5*****

Útěk do divočiny (2007)

Neskutečně propracovaný film o nádherné přírodě a frustrujícím mladíkovi ze sociálního a komerčního stylu žití lidstva..Film je opravdu hodně ponořený do myšlenky hlavní postavy takže pokud tohle někoho moc nezajímá tak ho to asi tolik nenadchne,ale v opačném případě je to hluboce přemýšlející film v kterém vám nesmí nic utéct..Pro mě rozhodně 5*****SUPER TRAMP

Nedotknutelní (2011)

Film který se musí zarýt do srdce každého diváka,který ho shlédne.Film pojednává o velice bizarní náhodě přátelství které se každým dnem stále více prohlubuje na úkor nástrah všedního dne.Opravdu snad už jen dodat snad nejlepší hořká komedie kterou zatím můžete shlédnout *****