Počátek (2010)

Súhlasím s užívateľom Circumscript, celý čas som zvažoval či ide o odpad alebo 5 hviezd. Ibaže ja som napokon ostal pri nízkom hodnotení. Hlavne kvôli zlým strihom, kedy už počujete hlas z inej scény, ale ešte sa pozeráte na starú - toto je profesionálne a vynikajúce v iných filmoch. Ale nie tu. Nie vo filme, kde nikdy neviete, čo je realita a čo sen. A ktorá úroveň snov. Nevedia to ani hlavní hrdinovia. A práve preto treba občas divákovi pomôcť...tento scenár však nepomáha. No a na záver - áno, film som pochopil. Jednoducho sa mi až tak nepáčil a nevtiahol ma ako mal.

Superman se vrací (2006)

Kedysi som to videl a po rokoch som si pamätal iba dve scény - klavír a štadión. Tak som si to pozrel dnes zase a musím povedať, že je to strašné, obyčajné, nezaujímavé. Hrooozne naťahovaný dej. Niekoľko vrstiev, ale stále len nuda. Už viem, prečosom si pamätal iba to. Nič viac sa tam vlastne ani neudialo.

Zelený sršeň (2011)

Keďže som čakal plytkú paródiu akou bol film Vážka (Zelená Vážka?) tak som ostal milo prekvapený. Samozrejme, stále sme v kategórii satiry a komédie, navyše s veľmi zvláštnym humorom, ale dá sa to. Niekomu tento žáner sadne, inému vôbec. Ľahké spracovanie a jednoduchý dej sú vhodné na voľné víkendové popoludnie...

Gravitace (2013)

Toto hodnotenie bude stručné: veľkolepý námet a potenciál...avšak nevyužitý. A to, že si nevydýchnete ani na 1 minútu, je už voastne nudné viac ako napäté. Radšej odporúčam Marťan alebo Pasažieri.

Ztraceni ve vesmíru - Dopad (2018) (epizoda)

Vzhľadom k tomu, že ide len o rodinný film, je to dosť pútavé. Aj keď samozrejme kopírovanie LOST, či The 100.

Rambo: Poslední krev (2019)

POZOR, SPOILERY!!! Nuž, úprimne, scenáristicky hrozne zlé, až iritujúce. Buď nemala umrieť, alebo to mali spraviť v rámci stručného úvodu. Polovicu filmu zabili a hodili do koša. Zbytočne. A načo šiel na strechu domu, kde sa vpodstate vzdal a dal zabiť? (že ho nepriateľ nechal žiť a následne mu pomohla neznáma žena, je fakt hrozne nelogické a otrepané...) Film si rovno pretočte do polovice a tam začnite pozerať.

Zaklínač - Čtyři marky (2019) (epizoda)

Po výbornej prvej epizóde prichádza niečo odveci, iný žáner, iná atmosféra, divné...