Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Krimi
  • Fantasy
  • Drama
  • Horor

Recenze (250)

plakát

Gotham - Duchové (2017) (epizoda) 

Fajnový díl po pauze, objevili se všichni podstatní, akorát to názorné vysvětlení Riddlerova plánu bylo jak pro debily :D´Jerome is back, zatim nevim jestli je to dobře nebo špatně, ale tu postavu jsem moc rád neměl. Za to novej zástupce starosty se moc dlouho neohřál. A Ivana Milicevic super!

plakát

Arrow - Tak to začíná (2016) (epizoda) 

Dolphie!! Tohle vždycky rád vidim, jak nemam ty flashacky rád, tak tady na ten jsem se těšil. Celkově pět další peckoidní díl, sice se mi furt pletou nováčci a zvlášť Rory, Felicitin přítel a návladní mi dost splývaj, jak se objevujou málo. A Prometheus? Přece to nemůže být ten, kdo myslíme, na odhalení je dle mého moc brzy, to bude zavádějící.

plakát

Arrow - Lidský terč (2016) (epizoda) 

Hodně dobrý, sice trošku slabších 5*, ale ve spojitosti s Arrowem nejvejš jak to jde za poslední 2 série. Když jsem viděl poprvé Promethea, tak jsem si skoro spletl s hadrákem z týmu Arrow, ale tentokrát mě teda přesvědčil, že to bude dobrý záporák, i když čistě vzhledově je naprosto generický a Dark Arrow vypadal líp. A Wil Traval? No nevím, v Jessice Jones byl super, ale jestli se ještě ukáže v těhle dvou seriálech najednou, tak to nebude ku prospěchu věci. Nicméně jsem se dobře bavil a už podruhé (a podruhé s odřenýma ušima) dávám max. Ps : Ten Arkham Knight byl hustej, ale nějak podezřele rychle ho odpravili.

plakát

Flash - Monster (2016) (epizoda) 

Dafuq? to monstrum? Vůbec celý wtf díl :D Novej Wells mě vůbec nebaví a navíc bude zase zákeřnej, hmm. A vážně San Francisco řekl At-At tak jak to řekl?? :D Nuže celkově mě to asi bavilo o něco více, ale očekávám zlepšení.

plakát

Agenti S.H.I.E.L.D. - The Good Samaritan (2016) (epizoda) 

Bylo to na hraně tak ve 3/4, ale je to tam. Ke konci to mělo spád, tempo, všichni se v extrémních situacích chovali celkem rozumně a myslim, že druhá půlka mid season bude stát za to. Pořád se mi líbí, že je to trošku temnější než předchozí série, ale doufám, že se tým opět dá konečně dohromady a budou zplnomocněni. Ps : nechte mě v naději, že to byl Johnny.

plakát

Arrow - Pokání (2016) (epizoda) 

Arrow pokračuje v dobrém tempu, jen tak dál.

plakát

Legendy zítřka - The Justice Society of America (2016) (epizoda) 

Poměrně dobré, ale některé dialogy prostě bijí do uší. Rip mi nechybí, tak jako týmu a Justice League (pardon Sociaty) celkem fajn, hlavně Vixen je hodně sexy. U tohodle dílu jsem se poměrně bavil ačkoliv je mi jasné, že celou sérii to takhle hladce nepůjde. Ovšem ten příšernej digitální supervoják, to teda bylo maso :D

plakát

Gotham - Srdcová královna (2016) (epizoda) 

Pro mě naopak zlepšení po minulém díle. Mad Hattera už fakt pryč a Jima ještě čekají velké věci(s jeho otcem?) #teamSelina

plakát

Flash - The New Rogues (2016) (epizoda) 

Nakonec tedy ještě 80%, ovšem prokletí 3.sérií na CW začíná. Ok, chápu, že tvůrci v seriálu chtějí vztahové propletence, ale tentokrát tim zabili celej díl. Jesse chce toho parchanta Wallyho, Iris zase nasraná, že se Barry nedokáže muchlovat před jejich otcem. Už jsem myslel, že v CW trošku dospěli, resp publikum pro které to natáčí, ale zjevně nikoli. A Mirror Master? Jo je těžký odůvodnit, co ti nově objevení záporáci ty tři roky dělali, když se nijak neprojevovali. Můžou přijít z jiného města nebo to i trošku řeší Flashpoint Paradox, že v téhle realitě už se s Flashem znají, jen to nevíme...ale že byl tři roky uvězněn v zrcadle? to mě poser :D Celkově to špatné úplně není, jen jsem se zaměřil na ty momenty bijící do očí a uší.