Vím, kdo mě zabil (2007)

Chvílemi se tohle tváří jako kvalitní film, na druhou stranu je to opět ujestost a tak trochu další krok vedle Lindsay Lohan. Kvalitní herečka v rozporuplném snímku. Lindsay umí šlápnout vedle a tentokrát opět šlápla. Dvojčata už si jednou bravůrně zahrála, ale tentokrát jí to moc nevyšlo. Scénář vypadá nadějně, ale v polovině filmu se to všechno zvrhne v jakousi slátaninu a člověk si říká: "Jako fakt"? 3 hvězdy, protože Lindsay. Párkrát se zavrtěla u tyče a jinak se myslím obstojně snažila podat dobrý výkon ve špatném filmu. Takže 3 hvězdy pro Lindsay.... modrá je dobrá.

The Canyons (2013)

Měla jsem tu "čest" vidět tento snímek 2x, jednou v angličtině a podruhé už s titulkami. Ani jednou mi nedošlo, o co tady vlastně jde. Většinu scén polonahá či nahá Lindsay, do toho její kolega pornoherec. Zbytečných 100 min s nakrčeným čelem a nechápajícím výrazem. Dávám ale 3 hvězdy, protože na Lindsay prostě nedám dopustit.. ani ve špatným filmu. Je to dobrá herečka, ale tady šlápla celkem vedle..

Láska je láska (1998)

Když už to vypadá, že se začne konečně něco dít, najednou je film u konce. Nějak nechápu to hodnocení 81 %. Ano, faktem je to, že je to o mladých dospívajících holkách, tudíž člověk nemohl ani čekat něco na styl Život Adele či Below her mouth (to už jsme v okruzích 18 +). Ale přesto nejsem schopná dát víc než 2 hvězdy. A 2 hvězdy dávám za herecký výkon 2 hlavních postav, protože herečky jsou pravděpodobně ve skutečnosti podobně mladé jako ve svých rolích, takže výkon je to kvalitní. Ke zbytku nevím co říct. Za mě nuda..

Stmívání (2008)

Kristen Stewart by si zasloužila ocenění za naprosto nejhorší výraz v Hollywoodu. Ovšem Robert jí v tom skutečně konkuruje. Nevím, jestli xichty postav mají vlastně děsit nebo rozesmát. Jasně, paní spisovatelce se zdál sen, napsala superromanťárnu pro 13ky a holahej, pojďme natočit film. No, ale tenhle 1. díl, to je prostě průser. Ve 14ti mě to možná trochu oslovilo, přiznávám. Ale když se na to podívám o pár let později, tak mě to akorát přivádí k nezastavitelným záchvatům smíchu. "Pojd'me se zabít pohledy, bude to p*del"! Nevím, ale já se teda blahem bohužel netřpytím. Jediný co těm upírům fakt závidím je to, že můžou běhat po stromech jak se jim zachce, i když tady to vypadá spíš jako nepovedený cirkusový kouse. No, dost té kritiky. Dávám 1 hvězdu, protože song od Paramore na konci si to zaslouží!

Aloha (2015)

WTF? O čem tohle vlastně bylo? Aneb jak natočit 105 minut o ho*ně. Vzhledem k tomu, že zde hraje někdo jako Emma Stone, Bradley Coope, Rachel McAdams a další, jsem čekala něco extra. Takové herecké obsazení a je z toho akorát tak extra průser. Nevím, snad nejsem jediná, ale za 105 minut mi prostě nedošlo, co to má jako znamenat. Myslela jsem, že třeba Emma Stone to zachrání, protože ta dokáže zachránít kdeco, ale tohle ne. Sorry, 1 hvězda, ale nevím vlastně za co.

Padesát odstínů šedi (2015)

Knihu jsem nedočetla do konce, tak jsem dala šanci filmu. To jsem ale udělala velkou chybu, protože tenhle film si šanci nezaslouží. Musím ovšem dát 1 hvězdu, protože některé scény mě dostávaly skutečně do křečí. Kdybych alespoň mohla pochválit herce, ale to fakt nemůžu. Dakota mě nudila od začátku do konce, bohužel. Jamie byl na tom krapet líp, ale nemění to nic na tom, že to byla prostě nuda. Nebýt největšího popcornu, nějvětších nachos se všemi druhy dipů, mega coly a sušenýho masa, tak se v kině asi unudím k smrti. To žrádlo nám zachránilo 125 minut života. Bohužel to nezachránil ani song "Crazy in love" původem od Beyonce. Tohle nezachrání nic. BTW. Ta mučírna se jim docela povedla.

Intimní tajemství (2007)

Vůbec vlastně nevím, co tím básník chtěl říct. Má to být komedie nebo "béčkovej" horor? Každopádně to hodnotím jako jeden z nejhorších filmů. Možná vlastně nejhorší. Je to chvílemi tak trapné až je to vlastně vtipné. To, jak je ve snímku v různých situacích použita rádoby vážná hudba je prostě k popukání. Netroufám si ale tento film vlastně hodnotit. Pokud to má být nejnechutnější snímek, tak se to skutečně povedlo. Ale tohle není ani komedie, ani horor, to je prostě úlet! Dávám ale vlastně 1 hvězdu, za pobavení.