Horké léto (2009) (TV film)

Latinskoamerický Sex ve městě-3 kamarádky,čekání na pana dokonalého,nevěra,těhotenství,vztahy,adopce, etnické zvyšování sebevědomí. Radši si pusťte nějaký díl ze sexu ve městě,uděláte líp. lepší 2*

Komici (2009)

Další z filmů co jsem si dřív netroufal ohodnotit, jenže já nevím ani dnes. Vůbec to není špatné, ale ani tak vtipné jak by mělo být.... nevím dám tomu 3* a už to nechci vidět znova, radši.

Krycí jméno: Farewell (2009)

Bylo to takové nějaké nemastné-neslané, určitě zajímavé, ale moc nudné a bez akce. 3* za to že to mělo být, prej podle skutečné události.

Libanon (2009)

Naprosto souhlasím s Legas. Nápad s tísnivým prostředím tanku dobrý, ale vojáci se chovali dětinsky, nezvládali to, často nelogické zdlouhavé a nudné. Kamera se mi líbila, některé scény byla skvěle natočené, ale ta nuda a nelogičnost. slabší 3*

Neodvratná pomsta (2009)

Další z řady mafiánských průměrných béček, sledovat se to dalo tak co. 3*

Nothing Personal (2009)

Sorry, ale přes 70% na tuhle sra*čku? 2x jsem u toho usnul a přece jsem to varování nepochopil a dodíval se. Souhlasím s jhrasko "Pseudointelektuálna love story" o ničem.

Polytechnika (2009)

Asi potřebuji víc akce a méně psychologie, pro mě nuda za 2*

Prostředníci (2009)

3 a 3/4 * :-) Exkurze do pomalu dávné historie Dial-up internetu kdy porno teprve začínalo. Gangsterka o chytrém chlapíkovi, co měl vše v hlavě srovnané, kolotoč velkých peněz a večírků... Chci taky takový business :))

Střelec (2009)

Slabé, a to neříkám kvůli tomu, že westerny nemusím. Stařík Terence Hill je zde skoro svatý a nezištný zachránce a ochránce....nuuuuuddddááááá