Kronika Jacka Harrise, jednoho z průkopníků internetového obchodu, který bojoval se svou morálkou a zároveň se snažil neutopit v moři plném podvodníků, mafiánů, feťáků a pornohvězd.  V roce 1995 měl každý VCR, hudba se prodávala jen v obchodech a internet teprve čekal na svůj velký boom. Podnikatel Jack Harris (Luke Wilson) měl dokonalý život – krásnou rodinu a úspěšnou kariéru. V té době se setkal s Waynem Beeringem (Giovanni Ribisi) a Buckem Dolbym (Gabriel Macht), dvěma génii, kteří objevili způsob, jak dospělým prodávat zábavu přes internet. Jack souhlasí, že jim pomůže a brzy se stane jedním z nejbohatších podnikatelů své doby. Staňte se svědky příběhu tak skandálního, že ani nebudete věřit, že se skutečně stal. Tento příběh je důkazem, že byznys má se sexem velmi mnoho společného – cesta dovnitř je snadná, ale jak chcete ven, jde to sakra těžko. (oficiální text distributora)

bouncer

Tak takhle mohl vypadat THE SOCIAL NETWORK, kdyby byl o něčem zajímavém :-) MIDDLE MEN se nese na velmi podobné vlně - tématicky i zpracováním, samozřejmě rozdíly tu jsou - místo asociálního uhrovatého studentíka, který sbírá osobní údaje a prodává je dál se tady objevují feťáci, které už nebavilo sledovat porno na VHS-kách a přišlo jim, že internetu chybí nějaký ten obsah pro dospělé. Ale idea je stejná a velký nápad dokáže na internetu vydělat neuvěřitelné množství peněz. A Wayne a Buck změnili podobu internetu možná více než Suckerberg... Ano, MIDDLE MEN jsou podle mě lepším filmem než THE SOCIAL NETWORK. ()

choze

Takový pohodový bonus k Social Network, o nástupu placeného porna na internetu. Mám rád filmy o vzestupu jedince, králem těch fiktivních je pro mě Zjizvená tvář, králem těch "podle skutečných událostí" pak Social Network. Na těch filmech je akorát blbá ta kocovina, kdy si uvědomíte, že vy - řečeno slovy Henry Hilla - (do)žijete život obyčejnýho blba. ()

Pilda17

Nahlédnutí do světa pornografie a jak fungují "prostředníci". Middle Men má velice zajímavý příběh a dobře zpracovaný děj. Luke Wilson samozřejmě dobrý výkon, ale od posledního filmu co jsem ho viděl, se docela hodně změnil. Sice jsem čekal trošku něco jiného, ale i přesto George Gallo nezklamal.. 7/10 = 75% ()

POMO

Middle Men sú v pohode. Pobavia. Ale zostanú v tieni podobne ladených majstrštykov, ktoré si postavy i jednotlivé scény vychutnávajú gurmánskejšie. Z porno-biznisu sú to Andersonove Boogie Nights, z internet-biznisu Fincherova The Social Network, a z gangster-biznisu Scorseseho Casino či Ritchieho Snatch. Aj motív šťastného rodinného života, zničeného náhlym zbohatnutím a hladom po "sexe a rokenrole" v strednom veku je ohraný. Nebyť pakistánskych teroristov, zbesilo onanujúcich nad americkým pornom, nebolo by pre čo si film pamätať. ()

Kaka

Jeden z mnoha. Není to špatný film, jen v té záplavě moderně vypadajících atraktivně znějících snímků se poměrně snadno přehlédne. A to i přesto, že Luke Wilson hraje nejlépe, co jsem měl tu možnost vidět a dost možná má i nejlepší roli, kterou kdy mohl dostat. Zbytek už je jen solidně odvedené řemeslo a vše co k danému žánru patří. Tzn. vypravěč typu "jak to všechno začalo + nějaké to moudro na konci", nablýskané káry, drahé obleky a několik bábovek na parketě. Částečná inspirace The Social Network je tu jasně viditelná, ale nijak to nedráždí do očí. ()

• Silueta dívky z filmového plakátu patří Hollie Winnard. (Adrai)
  • Postava pornoherečky Audrey Dawns, ktorú stvárnila Laura Ramsey, bola inšpirovaná pornoherečkou Anette Dawn. (toi-toi)
  • Děj filmu je inspirován skutečným příběhem Christophera Mallicka, který dodnes vede internetovou účetní společnost. Podepsán je pod filmem také jako jeden z producentů. (Othello)