• Fantasy

Avatar: Legenda o Aangovi - Aang (2024) (epizoda)

Ze začátku sem myslel, že to je, podle dialogů, pro děti do 10-ti let. Pak jsem si uvědomil, že to jsou americkomorálněetické sračky a že je to vlastně pro tu jejich komunitu. No ty vole a podle hodnocení, to má vliv i na zdejší libtardy.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Dneska už bych o tento porno LGBT snímek nezavadil ani mrknutím okem. Né, že by mi to tehdá nevadilo, ale .... nějak sem to překousával a přetáčel. Jak krásně se v čase mění názory .... nádhera si to uvědomit a přiznat. PS: to hodnocení tam nechám. Dnes by to byl nejspíš "odpad" :-)

Andor - Teď jdem ven (2022) (epizoda)

Horší scénář útěku z věznice sem snad neviděl. Toto už není sci-fi, ale fantasy, nebo dokonce pohádka :-)))

Andor - Narkina 5 (2022) (epizoda) odpad!

áááá .... už je tady máme ...  L E S B Y

Absťák (2021) (seriál) odpad!

12. minut a už tam jsou lesby? Na buzeranty ani čekat nebudu

Božská relikvie (1986)

Byl sem na tom tehdá v letňáku. I na Indana Jones. Krásné vzpomínky. Dnešní nagelovaní přiteplení chlapečci to ohodnotí 2* a ani jim nedojde, že tito borci ( i Arnold, Silvester atd.) byli průkopníky nové éry tehdejšího filmového průmyslu a dokázali tam vydržrt až do dnešních dnů. Pakáž jedna nevděčná :)))

Tři mušketýři: D'Artagnan (2023) odpad!

Tato kurewská doba snad plodí samé buzeranty, teplouše a nebo homosexuály, kteří se uchytili hlavně v politice a ve filmovém průmyslu !!!! ... a evidentně ta masírka působí na zdejší LGBT komunitu, kteří se navzájem drží za osásky a osladí si to 5*

Hunger Games: Balada o ptácích a hadech (2023) odpad!

Takto prznit filmy ... no, on je to spíš obraz dnešní společnosti ... to prznění trvá minimálně 10 let (spíše 15). Čest výjímkám!

Papežův vymítač (2023)

Do pár let bude na ČSFD k dispozici ohodnotit a zrecenzovat dokumentární a životopisný film "Vymítání Papeže" !!!