• Fantasy

Krvavě rudé nebe (2021)

Tak tohle by opravdu nešlo :-( Už ten začátek na letišti dával tušit, že to nebude jen tak, když toho kluka odbavili bez rodičů. "Nekousej ho!!! Nepij mu tu krev !!!!" Jsou filmy, kde se dá nějaká ta nelogika překousnout, ale zrovna u upírů to nejde :-).

Smrt ve tmě 2 (2021)

Proč museli tu druhou polovinou tak posrat? Proč dělají z diváků nemyslící debily? To spíš přeskočí jiskra mezi Babišem a Bartošem, než mezi el. drátkem a vodou v bedně s holčičkou! A jestli dědek ve 3 dílu obživne, protože mu nevlastní dcera dá ledvinu, jen díky tomu, že má náhodou stejnou krevní skupinu a potom spolu ve Vietnamském podzemí vyvraždí pluk Batmanů a rotu Daredevilů, tak dostanou ode mě odpad !

Expedice: Džungle (2021)

Do Indiho to má daleko a do Sparrowa taky. A já sem se na to tak těšil. :-(

Black Widow (2021)

Tvl ... poprvé sem hodnotil film, na kterej sem se nedodíval do konce. Nejspíš to bude proto, že nelezu Marvelům do prdele, jako vetšina ovcí tady. Du ven blejt.

Armáda mrtvých (2021)

Proč z nás lidí - diváků, dělají totální blbce. Plno nelogických, 100x viděných, stupidních, nudných a nevím ještě jakých scén. Navíc 2,5 hodiny. Chce se mi blejt velebnosti.

Kdo mi jde po krku (2021)

Nebýt těch pár nelogičností, tak to mohlo být lepší.

Monster Hunter (2020)

Po 20 minutách sem to chtěl vypnout a nehodnotit, protože dávat odpad po shlédnutí 20-30 min. je tady na ČSFD dost obvyklé od některých přispěvatelů. Nakonec sem si říkal, že je to podle videohry, je to fantazy a ty nelogičnost prostě hodím za hlavu. Bohužel, většina takových předělávek končí tragicky a tady se to o5 potvrdilo. Byla by to 1* za efekty, ale za tu hlášku v oáze ( " NÁVNADA " ), kdy sem se i zasmál, to u mě vyšlo na 2*, i když slabé.

Vetřelec: Covenant (2017)

Tak film dopadl podle mojich očekávání. I když, tajně sem doufal, že už Ridley příjde s něčím nadčasovým, tak jako to bylo s vetřelcem (jedničkou). Musíme si ještě počkat :-). Ale jinak super.