Kazatel Kalašnikov (2011)

Celkem to ušlo,ty střety s těma povstalcema byli docela dobrý,příběh ušel,jenom už mě sralo jak pořád mluvili o bohu a konec debilní

Kazatel smrti (2007) odpad!

Když se zabijácký strašák poprvé objevil,bylo to celkem zajímavý.Ale zajímavý to přestalo být asi o deset minut později.Ty rádoby děsivý kecy o proroctví atd.atd...,Nechápu proč toho zmrda faráře vubec chtěli oživovovat,proč?vždyť je akorát upaloval a rozkazoval v kostele.Postavy nezajímavý a příběh taky. Jo a ještě jedna debilita:Jeden polda hlavní hrdince celou dobu pomáhal,zachránil jí a pomáhal jí uniknout před šílenýma vesničanama,ale když mu řekla že už neni panna,totálně se nasral vyhodil jí z auta,a chtěl jí asi donést zpátky vesničanum.WTF?

Kniha přežití (2010)

Dobrej depresivní svět,zkažený lidi,co by vás zabili pro jeden hamburger a pitná voda je až moc luxusní zboží.Průvodce peklem:Denzel washington s brýlema a mačetou ostrou jako prdel(počkat,prdel neni ostrá).

Kriminálka Anděl (2008) (seriál) odpad!

Je to jenom trapná napodobenina amerických kriminálek.S tim rozdílem že když třeba v kriminálce Newyork je někdo zabitej,tak mě hrozně zajímá kdo ho zabil a někdy je to i dost nečekaný.Ale v týhle český kriminálce je mi to u prdele a ani nemusim vědět kdo ho zabil,protože je to většinou už od začátku naprosto jasný.A taky tady nejsou žádný zajímavý vraždy a celý je to dost nudný a zdlouhavý.A hlavní postavy??Kam se kurva hrabou na Maca Taylora a jeho tým co dokáže z otisku prstu zjistit co dotyčný pije za kafe,jak často masturbuje a jakýmu fotbalovýmu týmu fandí.

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Je to docela dobrý ale newyork je lepší

Maminčin mazánek (2007)

No na to že je to komedie mě to vůbec nerozesmálo a bylo to docela nudný ale totální sračka to zas nebyla tak dám jednu hvězdu

Maturita (2013) odpad!

Totální kokotina!Vtipy jsou trapný jak ze školního časopisu a hlavní postavy jsou retardovaný hovada.Jak by se asi takový ožralí dementi mohli nabourat do systému školy???(Scénáristi si asi mysleli že Hacker může být kdokoli kdo vlastní počítač.....)prostě megadebilita-5%

Max Payne (2008)

Příběh samotnej nebyl nic extra,ale byla tam jedna luxusní přestřelka se SWAT v kanceláři a taky to má dobrou atmosféru věčně zasněženýho newyorku.

Mechanik zabiják (2011)

Díval sem se na to v televizi protože jinde dávali sračky a mě se ještě nechtělo spát.Příběh nic moc,ale některý ty vraždy byli dobrý a pobavila mě scéna, jak zabíjákuv "učen" bodal do toho nabušenýho teplouše a on né a né chcípnout.

Modlitby za Bobbyho (2009) (TV film)

Je to docela dobrý,ale bylo tam málo mrtvých nacistů.