Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
4 fanoušci
/ 2 body
majka9497
Mária Petrovičová
Brno, Jihomoravský kraj, Česko
Movie lover
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Dokumentární
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
TV film
pořad
koncert
USA
Česko
Velká Británie
Slovensko
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Hvězdy nám nepřály
(2014)
Dánská dívka
(2015)
Ženy v běhu
(2019)
Muriel se vdává
(1994)
Chceš mě, chci tě
(2009)
Hříšný tanec
(1987)
Pretty Woman
(1990)
Forrest Gump
(1994)
Marley a já
(2008)
The Runaways
(2010)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(4)
mich4all
ihrisco
Eartheart
Veronicka118
Časové pásmo bylo změněno