Devs (2020) (seriál)

Genialne napsana miniserie, ktera laskuje s techno filozofii, futurismem a hard sci-fi, ale nezapomina na silny lidsky pribeh. Horky kandidat na muj osobni serial/film roku.

Devs - Epizoda 8 (2020) (epizoda)

Ano, je to tam. Doslova komorni finale filozofovalo v techno-nabozenskych vodach a ja se tetelim blahem, ze se Garland obesel bez honicek, hloupe akce a presto napeti sponoval na max.

Ledová archa (2013)

Nezajima me, co mi Bong sdeluje, nebavi me, jakou formou to dela. Hnusi se mi pitvoreni Tildy Swinton, radsi bych ozelel veskerou akci, nez koukat na nude strkani v seru. Radsi bych vymenil komplexni metaforu za promysleny svet. Snowpiercer asi neni pro me.

One Punch Man - Kokó no cyborg (2015) (epizoda)

Saitama ma ucednika, nemuze zabit komara a ja se muzu potrhat smichy, jak krasne absurdni to je.

DC Showcase: Sgt. Rock (2019)

Fajn becko s postavou, kterou jsem vubec neznal. Klidne bych si dal celovecerak. Overlord se mi libil moc a tohle je presne ono.

Code 8 (2019)

Potencialne zajimavy film zabila neschopnost tvurcu. Cele je to strasne prumerne a beckove. Kdyby film dostal chytrejsi scenar, schopnejsiho rejzu a trosku sympatictejsi herce, mohla z toho byt super temna a spinava variace na x-meny. Takto z toho je jen nudne becko.

One Punch Man - Saikjó no otoko (2015) (epizoda)

Trvalo mi to skoro pet let, ale dostal jsem se konecne k One Punch Manovi. A po prvnim dile jsem nadseny. Vizualni stranka uchvatna, pribeh originalni, jen jestli bude dost na celou serii? Uvidime.

LA Originals (2020)

Wow, tam byli snad vsichni, kdo me z hudebniho hlediska formavali pred dvaceti lety. Dokument to je trosku roztekanej, ale dozvedel jsem se hodne veci o kulture LA a o tech dvou typkach. Bavil jsem se a jsem chytrejsi, co vic si prat?