• Krátkometrážní

Noc hvězd (2016) (pořad) odpad!

Co k tomu říct? Prostě hrůza. Od moderování, po číňany sledující mobily ( když pominu ty co možná natáčeli pořad ), po celkem tragické vystupující ( kteří byli snad skoro všichni z pořadu československo má talent ). Holt i tak je třeba šetřit.

Babica vs. Sapík (2015) (pořad) odpad!

To je teda sra... Babica šíleně slizkej a ty jeho kecy... A Sapík? Jakoby se ho pořad snad ani netýkal a jak mluví, hrůza. Jakoby snad mu to ani kvůli jeho tloušťce nešlo. Kdyby šli dát 2 odpady, tak tento pořad je ode mne má.

Just Stand Up (2010) (hudební videoklip) odpad!

Hrůza hrůz. Jako píseň v estrádě z bývalé NDR.

Tony Bennett & Lady Gaga - Anything Goes (2014) (hudební videoklip) odpad!

Co víc ktomu napsat? Asi že swing ( nebo co je to za žánr ) vůbec, ale vůbec nemusím a koncert bych asi nedal.

Austin Powers: Špion, který mě vojel (1999) odpad!

Trapný, trapný, trapný. Bohužel lépe to napsat nemohu. Na film jsem se chtěl podívat kvůli jeho slušnému hodnocení. Ale asi nic tak bezduchého jsem ještě neviděl. I když bych to bral s nadhledem jako paradoii, je to trapnost nad trapnost. Je to jeden z mála filmů, které jsem bohužel ( nebo pro mne spíš bohudík ) nedokoukal do konce a dal nejnižší hodnocení.

Saxána a Lexikon kouzel (2011) odpad!

Myslím si, že ne vždy je třeba k úspěšnému filmu točit pokračování, protože to nemusí vždy dopadnout dobře. A tady je to zrovna ten případ. Film vlastně skoro bez děje, efekty rádo by zahraniční velkofilmy ( bohužel nepovedené ), takže toto byl nakonec jeden z mála filmů, které jsem ani nedokoukal a vypínal.