Baader Meinhof Komplex (2008)

Po dlhsom case som dostal chut na nieco ine ako horor a tato odbocka od mojho oblubeneho zanru sa mi tentoraz nevypomstila. Pravem naopak....Baader Meinhof Complex ma vtiahol do deja a so zaujmom som sledoval osudy lavicovych "teroristov". hercom som ich extremne lavicove zmyslanie uveril a aj nemcina dodavala tomuto filmu na autenticnosti. Vidiet to s dubingom by podla mna strhlo tento film o hviezdu dole. Celkovo velmi dobra drama a mozno budem po tomto filme robit odbocky od hororov castejsie

Babylon A.D. (2008)

Velka skoda...zaciatok v rusku bol velmi podareny. Najlepsie bola cesta vlakom cez zamorenu oblast...vyzeralo to riadne depresivne...Ale co sa dialo potom ma teda dost zarmutilo..akcne sceny sa skladali s co najrychlejsieho strihu v ktorom keby si vin diesel drbol jednu sebe tak by si to nik nevsimol, pribeh zacal jemne povedane pokulhavat a bez nejakeho zmysluplnneho konca aj skoncil...

Bathory (2008)

Strasne ma stvali tie vynalezy co pouzival Bolek Polivka,strasne sa to tam nehodilo,mozno by nezaskodil trochu vacsi komparz pri bojoch s turkami ale celkovo velmi dobry film pri ktorom siom sa vobec nenudil aj ked mal dlzku cez 2 hodiny.Jakubisko je dobr reziser a anna friel ako Elizabeth bathory bola jednoznacne super volba.

Experiment strachu (2008) (TV film)

Neviem sa rozhodnut medzi 2 a 3 hviezdami. Ako to tu uz bolo napisane zaciatok je fajn..atmosfera fajn. herecke vykony fajn ale nejako ten koniec je taky..no nechcem spoilerovat. Dam velmi silne 2 hviezdy

Guru lásky (2008)

Keby Kings vyhrali dal by som 2 hviezdy:) Inac velmi trapny film s trapnym humorom

Che Guevara: Partyzánská válka (2008)

Zaujimavy film. Che ma u mna velke sympatie a na tento 2dielny film som sa velmi tesil. Tie iste pocity ako zamlady pri sledovani winetua 3......ze preco musel zomriet?:))

Karanténa (2008)

Neda sa povedat ze by to bolo vyslovene zle...ale bolo tu uplne zbytocne. Myslim ze to stacilo predabovat pre amikov a mohli si spokojne pozriet REC.

Král Škorpión: Vzestup Říše (2008)

Pekna zlatanina ale od odpadu to ma velmi daleko. Nedam sa zlakat drsnymi komentarmi a udelujem podla mna adekvatne 2 hviezdy.

Někdo tam dole mě má rád (2008)

Exploitation filmy moc nevyhldavam ale sem tam sa k nejakemu dostanem. O tomot ceskom pocine som vedel uz 10 rokov ale az teraz prisiel nan cas. Nelutujem

Sám v temnotě 2 (2008) odpad!

Toto je fakt totalny priklad odpadu...ja sa fakt cudujem ze som to dokazal dopozerat. Cakal som totalnu blbost na ktorej sa zasmejem ale na tomto sa nedalo smiat.....skor som mal slzy v ociach. Boze Lance preco sa ty davas zlakat do takychto skvostov :(