Nebe nad Berlínem (1987)

Život by se měl prožít naplno...to je asi hlavní motto a poučení tohoto krásného filmu!Občas si totiž neuvědomujeme, že nic není samozřejmé a lidský život je velkou výhrou každého z nás..Velice hloubavý a zajímavý film, který nutí člověka hodně přemýšlet..Výborné výkony "andělů" Bruno Ganze a Petera falka..Hudba Nicka Cavea je třešničkou na dortu..

Nedotknutelní (2011)

Tak tohle je genialita sama!Za poslední dva roky rozhodně nejlepší film, který jsem měl možnost vidět!Nemá smysl psát cokoliv dalšího, protože nevidět tento skvost je velkou mezerou ve vzdělání a každému ho vřele doporučuji!5*

Nejhorší obavy (2002)

Hodnotím i přes fakt, že jsem viděl pouze druhou polovinu filmu...To, co jsem stihnul, mi ovše stačí k hodnocení..;)Zápletka je jasná a samozřejmě zcela předimenzovaná...doufám, že už přestanou vznikat filmy s americkými a sovětskými či ruskými prezidenty a jejich jaderným arzenálem..Opravdu o ničem!Ve srovnání s Honem na ponorku či s K19 je to odpad...Hvězda za Morgana a druhá za to, že jsem neviděl první polovinu filmu..peace.

Neměj strach (2011)

Z výchovného a osvětového hlediska jsou podobné snímky snad i povinností, a to pro všechny věkové kategorie!Asi nebudu sám, komu se líbí ztvárnění snímku a většina hereckých výkonů. Souhlasím ovšem, že bych čekal přeci jen větší originalitu či vyhrocenější pointu, která by film odpálila do nebes.

Nemocnice na kraji města (1977) (seriál)

Kdo nezná doktora Štrosmajera a jeho povznášející humor...Už jenom kvůli němu má smysl, vidět několik dílů "Nemocnice"...Ostatně, nemocniční prostředí ve filmovém průmyslu je dodnes velice populární jak u nás tak ve světě..kde to asi začalo?:)

Nemocnice na kraji města - nové osudy (2008) (seriál)

Souhlasím s většinou příspěvků na fóru...Obrovský skok vpřed ve srovnání s "druhou" sérií...Chválím povedené prolínání časových rovin a zajímavou filmařinu (pohled na park)....jen tak dál!!!

Nenávist (2004)

Vyhlášené japonské horory jsou právem považovány za žánrovou špičku..Při pomyšlení na některé scény z filmu mám dodnes husinu..;)

Nepřítel před branami (2001)

Příběh Vasilije Zajceva, který opravdu existoval a stal se legendou, se tvůrcům opravdu podařil...V některých chvílích jsem zíral a měl jsem otevřená ústa (rozdávání munice, plavba přes řeku)..Chybí mi tam ovšem trochu větší globální pohled nad celkovou situací a málo exkluzivních záběrů, které by si tento film zasloužil...

Nestyda (2008)

Zajímavé dialogy, pikantní životní situace, jednoduchost, naivita. Především musím vypíchnout scénu s "pohřbem" želvy!Ta mé hodnocení vytáhla na 3*