Ripley (2024) (seriál)

Natahované, plytké, samoúčelné něco, které doufá, že se schová za černobílé něco.

Shardlake (2024) (seriál)

Nudné a předvídatelné.

Sugar (2024) (seriál)

Ani krátké díly a nepřiznané prvky fantasy neschovají scénáristickou zoufalost.

Temný případ - Part 2 (2024) (epizoda)

Pod dvou díle mám silný pocit déjà vu u některých motivů - voda, podivné chování, možná zombie, někdo má přijet z Ruska (nebo ruské základny) atd.. Jakoby tohle zplácali z několika severských méně známých kusů.

Anatomie pádu (2023)

Taková klasická rádoby psychologická frantíkovská slátanina.

Barbie (2023) odpad!

Za těch pár minut někde okolo 70% stopáže hvězdičku nedám. Holky vy vážně nevidíte, že tohle je totálně antifeministická věc?

Blue Lights (2023) (seriál)

Určitě doporučuji. Nic převratného, ale je to svěže napsané a natočené, včetně castingu. Bohužel v ČR hůře dostupné a slovenské amatérské titulky na titulky.com jsou psané v nějakém nářečí, hádám, že autor bude původem  někde ze severu nebo východu Slovenska.

Bono a The Edge: A Sort of Homecoming s Davem Lettermanem (2023)

Nejde o koncertní film a nevím, zda tohle dokáže zaujmout někoho, kdo hudbu U2 nezná. Jako téměř vše co má něco společného s Bonem a jeho partou to obsahuje prvky duality, jak je také otevřeně přiznáno v dokumentu. Je to současně další podpůrné promo související s knihou, 4CD a koncertním turném Bona, ale současně i poodhaluje všechny tři protagonisty. Je to nový film, ale současně obsahuje odhadem 30% sestříhaných starých záběrů. Je to film o U2, ale vlastně není o U2. Je to o písních, ale vlastně tam žádná nezazní celá. Mohl bych pokračovat...