Veřejné lži (2019)

Velmi nudné zpracování. Chápu edukační zpracování filmu pro ty, kteří dobu nezažili nebo nevnímali,ale místy je to tak slabé, že už jsem místy měl nutkání popadnou ovladač a nebylo to jen hereckou neschopností Keiry Knightley. Bohužel někteří zde do komentářů otiskují své politické názory a ještě k tomu přidávají hvězdičku. 50%

Viktorie - Série 3 (2019) (série)

Nevěřím tomu, že se mohly o revolučním roce 1848 vést na anglickém dvoře takové hovory.

Vlastníci (2019)

Nebýt těch posledních 20 minut bylo by to o třídu lepší.

Wisting (2019) (seriál)

1. případ (1-5 díl) - 80% s výjimkou uchvátaného závěru, 2. případ (6-10 díl) - 60%. Jo norští policajti vyznívají jako idioti, ale to v seriálové detektivní severské tvorbě není nic nového.

Aquaman (2018)

Pár dobrých vtipů a narážek je pro mne žalostně málo. Takový digitální Sandokan s megarozpočtem.

Blood (2018) (seriál)

Hodnotit tuhle minisérii aniž bych nespoileroval je docela problém. Vycházejte z toho, že casting se povedl, ale na dramatičnosti má přidat nelineární vyprávění, které nám až v poslední díle odhalí co se odehrálo. Slabé 4 hvězdičky a to jen díky některým hereckým výkonům, protože příběhově je to o stupeň méně.

Bodyguard - Episode 6 (2018) (epizoda)

Bohužel scénáristická motivace hlavních pachatelů je....

Bohemian Rhapsody (2018)

Bez té hudby by to bylo jen za jednu hvězdu. Vylhaná pohádka.

Breathe (2018) (seriál)

Téma jistě zajímavé - dle uživatelské recenze na IMDb jde o předělávku nějakého staršího filmu, ale herecky tak příšerné, po prvním díle končím, tohle nedám. SPOILER: - pro ty kteří chtějí stejně pokračovat tak upozorňuji, že policajti jsou tam za idioty, protože ačkoliv jsou všude kamery, tak nejsou schopni se záznamy pracovat. Hodnocení na IMDb je mimo realitu, možná zmanipulované indickými fanoušky.