The Virtues (2019) (seriál)

Již mnohokrát popsané téma zneužívání dětí stojí za zhlédnutí díky hereckému představení Stephena Grahama a výbornému scénáři. Někde na hraně 4 a 5 hvězdiček.

Tváří v tvář (2019) (seriál)

OBSAH je další blábolení z ČT. Ale ono podstatou všech tří sezón je vlastně blábolení zabalené do atraktivního obsazení, u první průměrné a u druhé a třetí podprůměrné.

Undone (2019) (seriál)

Vše už tady výstižně shrnul DaViD´82, ale na mě je ten příběh na 5 hvězdiček až moc banální - možná to bude věkem.

Upright (2019) (seriál)

1. sezóna - dějově velmi slabé, v podstatě propojení dvou banálně schématických předvídatelných příběhů. A rozhodně to není komedie, protože vtipu je tam jako šafránu. Hudba v ději je vážně průměrná.

Úžasná paní Maiselová - Série 3 (2019) (série)

Celé je to jako na houpačce. Během každého jednoho dílu oscilujeme od sotva jedné hvězdičky ke čtyřem, jak z pohledu scénáře, tak hereckých výkonů.

Ve jménu našeho Pána (2019) (seriál)

Velmi nevyrovnané díly, kdy i v rámci jediné epizody je to jako na houpačce, jednou skoro geniální gag (např. ten se slepovaným Ježíšem) a za pět minut vtipy a úroveň jako od Krampola. Ta sexuální vulgarita by zase tak nevadila, ale v roce 2019 to musí mít nějaký nápad, protože tohle všechno už tady dávno a opakovaně bylo.

Veřejné lži (2019)

Velmi nudné zpracování. Chápu edukační zpracování filmu pro ty, kteří dobu nezažili nebo nevnímali,ale místy je to tak slabé, že už jsem místy měl nutkání popadnou ovladač a nebylo to jen hereckou neschopností Keiry Knightley. Bohužel někteří zde do komentářů otiskují své politické názory a ještě k tomu přidávají hvězdičku. 50%

Viktorie - Série 3 (2019) (série)

Nevěřím tomu, že se mohly o revolučním roce 1848 vést na anglickém dvoře takové hovory.

Vlastníci (2019)

Nebýt těch posledních 20 minut bylo by to o třídu lepší.