Počítání mrtvých (1999)

Depresivní, zvláští, těžko shlédnutelný, nezáživný film, který však dokáže uhranout jistou sortu diváků. Cage podává jeden ze svých nejpodařenějších výkonů, který ještě více umocňuje jeho nevšední obličej.

V ringu smrti (2008) (TV film)

Filmová adaptace časopisu Maxim. Bitky, silikonové kočky, krev, charismatický borec, vypíčenej negr, zkurvenej ředitel basy atd. Klišé je zde jak bonbónů v kapsách pedofila na lovu. Režisér je hodně velikej fanda stylu Tonyho Scotta. Scénárista je ubožák co moc o psaní asi neví. A film je to blbý, ale zábavný, byť dle mě jen na první kouknutí.

Rozsudek noci (1993)

Velice příjemné překvapení. Napínavý, mnohdy nervydrásající (hlavně scány z nočního odstavného nádraží) a atmosférou nasáklý akční thriller. Režie je skutečně výtečná a přesné obsazení. Jediné co zamrzí je scénář, který jinak povedený film stahuje k lehké nadprůměrnosti. Škoda, místo opravdu kvalitního žánrového snímku, zde máme dobrý biják, na který se dá podívat vícekrát.

Expert na vraždu: Poslední dostih (2007) (TV film)

Kdybych to nesledoval v Non Stopu při hraní rulety a neodnesl si v plusu přes dva litry šel bych i s * dolů. Takto mě tato přihlouplá kriminálka z rodinného stříbra pánů Van Dyků přinesla trošku štěstí:-)

Letiště (1970)

Blbost!!! Která ještě byla dost nemastně-neslaně a archaicky natočená (po celou dobu jsem myslel, že sleduji film natočený v padesátých letech).

Sny o bizonech (2005) (TV film)

Raději toto, než cokoliv z Disney chanellu. Ikdyž i zde se najde vše šablonovité, co se nachází v amerických filmech pro mládež.

Sama uprostřed noci (1989) (TV film)

Jako malého mě tento film dokonale vystrašil, až jsem se bál spat sám a vždy před usnutím ¨jsem se celý zabalil pod peřinu, což dělám dodnes. Z pohledu však dospělého diváka je film silně zestárlý, místy hloupě směšný a skoro bez atmosféry. Velice se podařila ta část kdy oba hrdiny rozdělují jen dveře a stačí malá chyba a osud holčičky je spečetěn. Bohužel neustále střihy na večírek je katastrofální, kdykoliv se ve filmu objeví trošičky atmosféry, je vždy touto prasečinou zcela zničena. Celkově se jedná o směšného bubáka z dávné tv historie, která nedopadla tak mizerně jako http://www.csfd.cz/film/117952-prizrak/, ale i přesto se jedná o zcela ubohý pokus o něco jiného, než co se tehdy u nás točilo.

Špinavé práce (2005) (pořad)

Nechápu důvod vzniku těchto pořadů. Proč?

Žralok útočí (1999) (TV film)

Poctivě odvedené béčko, se vším co k tomuto žánru patří.