Ctihodný občan (2009)

Neuvěřitelný film! Do shlédnutí tohoto filmu jsem neměl ani tušení, že Gerard Butler je herec na dost vysoké úrovni. Takovýto děj jsem nikde jinde neviděl. Až do odhalení onen příčin a viníka nemáte ani tušení, jak si Butler vlastně s těmi poldy zahrává. Opravdu mě snímek velice potěšil (kromě té brutality, která se ve filmu vyskytuje). Snímek doporučuju. Budete prostě nadšeni!

Slzy slunce (2003)

Velmi podobný film Speciální jednotce, který byla natočena francouzskou produkcí. Oba filmy mám moc rád. Bruce Willis dokazuje svojí kvalitu a Monica Bellucci překvapila. Willisova role udělala dobře, že se pro Africké uprchllíky vrátil, ale jako voják porušil rozkaz a to je špatné. Nechci nic prozrazovat, aby jste byli překvapení. Snímek mi doporučil kolega z práce a jsem rád, že se trefil do mého gusta. Tento film je všestranně dobrý a rozhodně překvapí. Moc pěkný snímek.

Studený jak kámen (1991)

Film mi byl doporučen, takže jsem se na něj těšil. Mé hodnocení není nejlepší, ale také není nejhorší. Hodnotil bych spíš jako lepší průměr. Herecký výkon Briana Boswortha bych přirovnával ke Stallonovi nebo Swarzemu, protože jeho charakter je jim velice podobný. Na rok 1991 je kvalita filmu znát. Mrzelo mě, že to schytala hlavní ženská představitelka a ten konec, který se mi zdál moc urychlený, jako kdyby filmařům unikaly peníze. Lance Henriksen ještě s českým dabérem svou roli záporáka zahrál opět dobře, tato role mu nejlíp seděla je vzhledem. Čas, který jsem věnoval tomuto filmu rozhodně nebyl ztracený, bavil jsem se, o to mi šlo. Špatný film to rozhodně není.

Muži v černém (1997)

Nejvíce mě potěšilo, jak z fenoménu UFO a mimozemšťanech si filmaři udělali srandu. Nejedná se o mimozemšťany, kteří by trhali lidi na kusy, ale o mírumilovná mimozemská stvoření, které žijí mezi námi lidmi. Komedie plná zvratu, děje a hereckých výkonů určitě potěší každého. Na svou dobu určitě luxusní komedie.

Muži v černém 3 (2012)

Muži v černém 3 jsou opravdu velice dobrou komedií. Nový příběh, pár postav, efekty a vlastně celý film. Už si plánuju kdy si tento film pustím znova.

Avengers (2012)

Určitě skvěle udělaný snímek s vynikajícím hereckým obsazením. nicméně ve filmu se vyskytuje pár úseků, kde se nic neděje a čekáte na akci, která v takovýmto filmu je samozřejmostí. Akce ve filmu je, ale čekal jsem, že jí tam bude ještě o kapku více. Avengers je pěkný film, který sváže ty nejznámější superhrdiny. Příběh filmu je také laciný a co vlastně čekat od konce? Jasně, že naši hrdinové zvítězí, to ví každý divák, ale opakuji. Film je pěkný a rozhodně milovníkům superhrdinů jako já film doporučuji.

Bitevní loď (2012)

Taylor Kitsch mi v hlavní roli vůbec neseděl, Rihanna by měla radši zpívat, než hrát ve filmech, Skarsgard dostal velmi málo prostoru, celý film je spíš brán jako legrace, než komedie, opět jsou Američtí vojáci hrdinové, už poněkolikáté útok ufo, který se stal neúspěchem a nepochopil jsem, proč vlastně v tomto filmu ti ufoni napadli zemi, poněvadž lidi nezabíjeli, teda, jenom ty, co na ně útočili a jejich výborná technologie skončí na dně moře jenom kvůli padesát let starý bitevní lodi, kde ještě ke všemu veleli váleční veteráni. Amíci, jste už s tím fakt trapní, snímek mě velice zklamal. Opravdu, jděte do háje.

Bohové musí být šílení (1980)

Jedna z nejlepších komedií, které jsem kdy viděl. Stará nestárnoucí komedie a křovácích, která je dodnes o dost lepší než pitomé americké komedie o sexu, sprostých slovech a dalších. Opravdu kvalita, všem doporučuji!

Můj soused zabiják (2000)

Srandičky byly a s tím i filmová zábava. Herecké obsazení je na prvním místě. Děj má hlavu a patu a srandy ve filmu jsou, což je u komedie základ. Snímek mě překvapil a rozhodně se divák nebude nudit. Pěkný film.

Křižovatka smrti (1995)

V první řadě se mi líbila režie Seana Penna. Jack Nicholson mi místy neseděl, ani nevím proč vlastně, ale David Morse se mi líbil víc. Český dabing není tolik dobrý a ani výběr hudby ve filmu není nejlepší, je zde spousta scén, kam bych přidal smutnou muziku, aby se divák lépe vžil do děje filmu. Příběh je velice dobrý, ale myslím si, že snímek byl na svou dobu příliš velké sousto pro Seana Penna. Chybělo mi tam ještě více zápletek a smutná atmosféra, která by v těchto filmech neměla chybět. Nicméně nelituji toho, že jsem se na tento film podíval a udělal jsem si pěkný večer. Přece jenom jsem se pobavil a určitě se někdy ještě kouknu znovu.