• Thriller

A Fei zheng zhuan (1990)

Snad ma tento film chyby. Snad... ovsem krome atmosfericke kamery, skvelych hereckych vykonu ( Andy Lau v roly policisty, Maggie Cheung synonymum asijske krasy :-). Zacatek fimu je tak silny a vtipny.

Afro Samurai (2007) (seriál)

Vytvarna stranka je proste parada, ale pribehove me to tolik nezaujalo jako treba Samurai Champloo.

Agatha Christie's Poirot - Vražda v Orient expresu (2010) (epizoda)

Velmi temny Poirot. Skvele natocene. Vzhledem k tomu, ze malo co znam tak dobre jako tento detektivni pribeh a i jeho filmovou verzi ze sedmdesatych let, jsem prijemne prekvapen. Hercule Poirot osvetleny rudym svetlem, vystaveny mnohym dilema... . Uzasne silne. Vypravou, vizualem i hudbou jsem unesen.

Aideul... (2011)

Tyhle drasave krimi podle skutecnych udalosti jdou korejcum skvele.

Air Force One (1997)

Dve hvezdy a to vsechno jen, ze Gary Oldman nemuze byt proste spatny, tak jak bohuzel Harisson nekde naopak byt dokaze.

Akira (1988)

Ki o tsukete kudasai Saibapanku manifesuto!

Akt (1997) (divadelní záznam)

Jine... .

Alois Nebel (2011)

Ano predloha je barvitejsi, vtipnejsi a puvodni pan Nebel neni pan Maloin z filmu Belli Tarra. Ale podivana to pro me byla atmosfericka a pan Svehlik, ten kdyz i nakreslenej neco pronese tak klobouk dolu. Vsiml jsem si, ze pokavad mluvim o nasi zemi a kulture v anglictine, zneji vsechny ty hruzy a trapnosti hned vzneseneji. Moc bych vam to kolegove doporucil.