REC (2007)

Paradni horror, ktery jsem ke konci proste musel pretacet :-) Nic mu neubira ani to, ze se odehrava v jednom dome s trosku umelym dejem, ale o to v tomhle filmu vubec nejde.

Nic než pravda (2008)

Perfektni film, bohuzel az do sveho konce. Dlouho me nic nevzalo tak, ze bych sledoval zapletku "bez dechu" az do konce. Jen zaverecne odhaleni trosku shazuje cele usili hlavni hrdniky nekam do "nepochopitelna". Za konec jedna hvezda dolu.

Yes Man (2008)

Příjemné překvapení, v němž jsem se bohužel trošku viděl. Možná to bude pro někoho inspirující. Film je možná po "uměleckých stránkách průměrný, leč nenudí ale baví.

Earth (2007) (TV film)

Nemohu se ubranit dojmu, ze se jedna o malinko tendencni dokument. Na druhou stranu, spis nez by byl dokumentem o prirode, je souborem krasnych obrazku, ktere davaji dohromady uzasne video.

Marley a já (2008)

Když jsem viděl plakát filmu, nechtěl jsem na něj ani nahodou jít, jelikož trapné rodinné komedie nejsou moje. Ale díky hodnocení CSFD jsem nakonec vyrazil a nelituju. Pěkně natočený film, který zabrouzdává snad do všech žánrů. Překvapivě povedené, občas vtipné - především scéna s vyskakujícím psem na dálnici -, občas smutné - třeba v závěru-. Vcelku ale pozitivní.