Sniper: Special Ops (2016)

Byl jsem zvedav, co seagalosaurs provedl tentokrat. A vskutku,..pochlapil se. Nabral dalsich snad tricet kilo, dvakrat vysel schody a jednou si sundal slunecni bryle. Armadni vyzbroj nesundal, to aby kamlufloval pupek. Satek nesundal kvuli sedinam? Kvuli plesi? To by jiz byla prilis odvazna spekulace. S jednotkou emerickych mirotvorcu ve vesnici, kde vsichni nosi hlavy hodne (fakt hodne!) zabalene v satcich, dostane se snajpr Segalik do prekerni situace tim, ze ho tam jaksi zapomenou. A aby mu nebylo smutno, k filozofickym rozpravam mu tam nechaji jeste i postreleneho (nebo streleneho?) kolegu. Kumpani ze zakladny jsou vsak vsichni vzorni vlastenci a 'brothers', takze drive ci pozdeji se da cekat zachranna akce. V tomto pripade spise pozdeji, at je to napinavejsi. Zajimavy, alespon pro mne, je fakt, ze nejvetsi koule z cele zachranne druziny ma fotografka. Nejlepsi strelby na nekolik set metru (z pistole!).. prekvapive fotografka. A nejlepsi podprdu ze vsech tam ma zase fotografka. Jeste ze tam byla... Hudbu k filmu rozhodne nelze nazvat prilis tvurci. Opakuje se zde stale dokola jen nekolik riffu, ktere se az prilis podobaji Zimmerove skladbe ze sestreleneho cerneho jestraba.. Uz i uvodni scena muze tento pocit evokovat... Videl jsem to nakonec cele, bez posouvani, to proto, ze jsem byl zvedav, zdali Steven trenuje do novych Postradatelnych... Ze me prekvapi... A prekvapil... prividelava si babysittingem. Stevene, Stevene,... je treba zabit Seakala.. 1hvezdicka za moznost prohlednuti si noveho maskovaciho vzoru v terenu. 0.7 hvezdy za podprsenku a siroka usta fotografky.