Sejmi prezidenta (2014)

Ten 1 bod je jen z úcty k S.L. Jacksonovi... prostě ztráta času, kluk, který se učí být chlap a střílet dle tradice lukem, netrefí ani oceán z lodi uprostřed Pacifiku, ale dokáže zachránit USA presidenta.. co dodat, ono to už mluví za vše né?!

Escobar (2017)

Potom, co asi většina viděla seriál Narcos, tak mu příjde, že hodně věcí je zbytečně přeskočeno a některé jsou dost jinak. Chápu, že to měl být pohled zamilované reportérky, ale já bych raději, kdyby to bylo více jako Narcos a postupný rozjezd kartelu a spolupráce a různé návaznosti.. Mohli udělat více dílů pro ty, co nechtějí sledovat seriál. Za mě tedy průrměr, jelikož zde jsem opravdu chtěl spíše fakta, Bardem byl dobrý a Cruz taky ušla.. Jinak všimli jste si chybičky, kdy na začátku na motorkách jezdí sicariové, tak 2 mají kšiltovky - 1. značky Fox a 2. Under Armor, což trošku si asi někdo neuvědomil, že časově to nesedí..

Odpočívadlo (2006) odpad!

Nepochopím myšlenku hlavní postavy, počkám na hajzlu až příjde vrah a kuchne mě než abych šla raději pěšky dál po cestě.. To neustálé čekání, až se ten psychouš vrátí a dostane vás.. třeba utéct do lesa nebo jinam?! Náhodné postavy, které pak umřou a zmizí. A výbuch toalet za pomocí jednoho vylitého kanystru benzínu na podlahu, co dodat, raději nic..

To byl zítra flám 2 (2015)

Další z filmů, který chce jen vydělat na jakž takž úspěchu prvního dílu.. bohužel tahle rychlokvaška je ztráta času, překombinovaný příběh a kolikrát na mě působící scénky, kdy se jen natahuje čas, aby to byl 90 minutový film. Za mě propadák a opravdu zbytečný film

Cesta zítřka (2014) odpad!

Pro všechny, kteří uvažují, že by se na to podívali - je to ztráta času, upřímně tak trapné dialogy, scény a vše kolem.. to jsem vážně dlouho neviděl, úplně mi to xkrát připomnělo například Maturitní ples, kdy o absurdity taky nebylo nouze, akorát tam nebylo tolik trapných a klišé keců.