Alenka v říši divů (2010)

Dobře natočený celovečerní Fantasy a Rodinný Film, který z počátku nemusí zaujat, ale příběh se postupně sám rozjede a samotný záběr filmu je skvělý :) 4*

Alfa a Omega (2010) odpad!

Hrozný humus. Chlupatá, zablešená vyjící havěť se ztratí při nezdařeném ,,randění''... Už jen tato naprosto dementní zápletka mě odpudila na plné čáře. Dále je tento ,,animovaný film'' naprosto nevkusný a stupidní. Čistě jen tak k dodání informací, rok výroby je 2010. Může mi tu někdo sakra říct co je toto za nezdařenou a dementní animaci? Grafik si nejspíše šlehl pořádného materiálu když vytvářel objekty a klíčoval snímky. Celý film je absolutně nudný, jak jsem už zmínil, a nechápu jak toto mohlo získat na solidním webu čsfd.cz 53%... kde to sakra žjeme? Toto se může líbit maximálně malým parchantům kteří neviděli pořádné a solidní animáky...

Alvin a Chipmunkové (2007)

Ačkoliv jsem na tyto pištivé plyšové blbečky dost alergický, nebylo to špatné :)

Alvin a Chipmunkové 2 (2009)

K pištivým blbečkům se přidají další nány.... škoda mluvit, slabý odvar od jedničky..2*

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Takže si objasníme tuto 12ti hodinovou chujovinku točící se okolo bandy blbečků a jedné barabizny. Z počátku vás celý seriál posadí do židlí či křesel a udrží vás velmi pevně a donutí se dívat dál a dál. První série... Úžasné herecké obsazení.. Víc než dokonalý soundtrack a to co se odehrávalo v domě, taky maso. Dále mě nesmírně potěšila role ,,Teata'' tento psychopatický sprostý blonďáček na vás zapůsobí dojmem že se budete ptát či je to postava dobrá nebo špatná. Pak neskutečně dobrý herecký výkon vedlejší herečky ,,Jessicy Lange'' která se svou obludnou retardovanou dceruškou tvořili dobrou součást první série. Ke konci série také obdivuji práci scénaristů kdy se dva zaláskovaní blbečci navzájem miluji i přes smrt, sice klišé, ale i tak to bylo dobré. A závěr celé série a vyvrcholení příběhu.. škoda slov.. bezkonkurenčně 5* PS: Tento seriál je jediný který ve mě něco zanechal.. Nelituji že jsem se na něj podíval a v jeden den jej shlídl až do konce.

Báječní a bohatí (1987) (seriál) odpad!

Stupidní a Retardovaný.... U prvního dílu jsem vydržel 8minut a 27sekund...

Bazén (2001)

Nevím, co proti tomu všichni mají. Je to dle mého Bčkový horror, který je sice plný klišé a bez příběhu, svým způsobem o tom samém, ale co čekáte? Němci.. :D 3*

Bestiář (2007)

Ačkoliv tomu hodnocení neodpovídá, tato ,,hořká romantická komedie'' spojená s dramatem se mi lépe řečeno dost líbila. Kamera alá Brabec, suprový český kameraman, takže to tomu taky dávalo nějaké ty procenta výše. Dále role Karla Rodena.. Ačkoliv hrál ve filmu neobyčejného hajzla, jako herec patří k mým nejoblíbenějším z české sady. Pak role Marka Vašuta.. Dále dobrý herec který již natolik vychcaný jako Roden nebyl a zahrál si dobrou roli jakésiho ministra či co a podal dobrý herecký výkon. Dále ty herecké výkony jen tak lemovaly a nebyly nic moc. Ale tento film mohu jedině doporučit, je jen na vás jestli věříte mě nebo hodnocení ostatních. :) 4*