Tak už konečně chcípni, táto (2018)

Ruska verzia tarantinovskeho štýlu komédie plna krvy a skoro všetkych navzajom pozabijanych ludí ? Prečo kurva nie ! :D

Rose Island (2020)

Tento film nielenže je genialne a pekne natočený, ale aj ukazuje to že štát rozhodne nieje žiadny kamarát, priatel, či nebodaj ochránca :DDDDDDD štát je predovšetkym najhorší vynalez ludstva od čias vzniku narodneho socializmu, lavicovej liberálnej demokracie a atomovej bomby. Tento film je doslova dokumentárny filmom, o odporných praktikách štátu, doslova je v tom filme ukazane znásilnenie a úkladná vražda štátom, na nevinnych a bezbrannych obetiach. Treba len dúfať že ludia časom pochopia že štát je zbytočná hovadina, a cely naš svet sa bude riadiť prirodzenymi právmi a tržnou ekonomikou. Nech žije ANCAP, nech žije libertariánstvo ! Rosa je borec, nezabudneme !

Vlastníci (2019)

Komedia ? Ano, ale komedia na ludí a lúzu. Neskutočná ukážka spodiny spoločnosti u nás, rôzny chytrálci, starý komouši čo zamrzli v 80 rokoch, pochybné kreatury, šmíraci, a bohužial obyčajny človek ktory sa snaží normálne žiť musí znášať od tejto lúzy ťažký život. Že dráma ? Hovno, dokumentárny film to je ! V akej spoločnosti žijeme. Genialne natočené a dufam že sa v tom našli občania našich krajín. Aby ked budu tiež niečo podobne prejednavať s cudzími ludmi, tak si spomenuli že kokotizmus madzi nami, stále je a bude. Nebudem troškariť, davam za plny počet je to pecka. Tento film mi pripomenul jeden rusky film - Durak, tiež iba pre silné povahy.

Černé zrcadlo - Medvídek Waldo (2013) (epizoda)

No je zaujimave že ten Waldo mi pripomenul Pavla Novotného :D Inač tento diel pekne ukazal ako ludia vedia byť totalne vymydlený

Krym (2017)

Celkom dobra dráma na pozadí politickeho prevratu na Ukrajine, film zaroveň služi nielen ako dilema na štýl Romea a Júlie, ale aj je akousi sondou do spoločenskych nálad na Kryme. Rozhdone tento film nečakam že bude u nas odvysielany a už vôbec v Europe prijatý, kedže natolko sa dej odlišuje od oficialnej politickej interpretácie západu. A je teda hrozba pre mediálnu propagandu v západnom svete. Avšak kto chce vidieť pravdu, tak si ju vždy nájde, bez ohladu na interpretáciu proukrajinských aktivistov. (To že režiser je na nechvalne známom ukrajinskom zozname Myrotvorec je toho ukažkou.) Mínusom pre tento film je však niekolko vymyslených situácií ktore boli zbytočne ak by scenarista zakomponoval kompletne všetky udalosti na Kryme ktoré sa skutočne stali, boli by rozhodne zaujímavejšie. Vo filme bolo ukazaných ale 60 % skutočnych udalostí, ostatok išlo o filmarsku fikciu.

Čističi vesmíru (2021)

Konečne poriadne a krásne scifi ktore som za dlhu dobu videl

Xaver Live (2018) (pořad)

Vyborny pořad kde Xaver svojimi postojmi, nazormi a filozofiou davať priestor každemu vytača libtardov do nepríčetna, aneb ked sa nezmôžeš na argumenty, tak sa zmôž na peticiu za jeho vyhadzov z práce. Xaver dlhodobo ukazuje že moderátor nemusí byť iba útočný, drzý a vlezlý, ale aj príjemny, pokojný a racionálny. Čiže vlastnosti ktoré chybaju jak moderatorskym "špičkám" českej televizie, tak ich fanatickymi konzumentmi.

Provinční městečko E (2019)

je úsmevne ked sa niekto snaží presvedčovať ludí kto je skutočne nebezpečný a zlý a že je to práve rus ktoreho mame nenavidieť. Ja sa len pýtam kolko obetí a mrtvych si vyžiadali americke akcie na cudzích štátoch, na vojny bez mandatu OSN. Ano ZSSR to posralo v Afganistane, a potom ako Rusko to taktiež sprasilo v čečensku, kde sa napokon podarilo urovnať vzťahy. Ale čo mi rozum neberie je to prečo práve Sýria sa spomína ? Je vám jasne že bez Ruska by Islamsky štát ziskal celú Sýriu ? A že v rovnakom období USA internovala Irak. Znova sa toto nespomína. Další dokument typu, povedať o Rusku čo najviac negatívnych vecí a vykresliť Rusko ako špecificky štát ktory robil len on špatne veci a všetci ostatný su svätý. Ale tak ked téma Rusko is bad zarába peniažky, tak prečo nie. Za 20 rokov to bude jeden z klenotov filmografie ako Anna Proletárka či Ako sa kalí ocel.

Něsokrušimyj (2018)

Slaby priemer, kazí to prehnaný milostny príbeh, a nerealisticke efekty pri ničení tankov. Taka ruska verzia filmu Fury. Som čakal trochu viac.