Kočičky (2020) odpad!

41 % ? To je o 40 % viac ako by mal ten film mať :D Sfilmovaný pizzagate :DDD

Neznámá bitva (2019)

Ako klobuk dole, toto je najlepší vojnovy film čo som za tento rok videl. Uplne na kosť ukazana krutosť vojny a štatneho aparátu NKVD. Treba určite pozrieť.

Planet of the Humans (2020)

Z toho čo som videl, mi bolo fyzicky špatne. Tolko spoločností a medií ktore sa ohaňaju zelenou politikou spolupracuje s tými čo prírodu ničia, je to neuveritelné. Toto by sa malo premietať všade po školách a hlavne pošahaným členom Greenpeace.

Bitva o Moskvu (2016)

jeden z peckovych filmov z 2 sv. vojny. FIlm tohto žanru obsahuje všetko čo obahovať má, kto tento film považuje za propagandu je beznádejny prípad.

Beastars (2019) (seriál)

Vynikajuci seriál, teším sa na druhu seriu.

My Best Friend's Birthday (1987)

na to že sa dochovala len polovica a je to vlastne ranna tvorba to bol sakra dobry film, aneb ako vyšňupať svědíci prášek :D

Války Pentagonu (1998) (TV film)

Paradny film ukazujuci totalnu debilitu v armáde, ktora je schopná obetovať životy obyčajnych vojakov.

Bratříček Karel (2016)

Jeden z najlepši biografickych dokumentov ake som videl, a je smutne že Kryl by to mal aj dnes dosť ťažke, doba skorumpovanych hlupákov ešte stale nepominula.

Kalamita (1980)

jeden z mojich najoblubenejších snímkov kde hra Polívka. Genialny film a vynikajuco natočený, film nezachytáva iba hercov ale aj prirodzene reakcie ludí - nehercov v okolí a tento prvok sa mi moc páči.

Konec srpna v hotelu Ozon (1966)

Kto by to bol povedal že takyto film dokazali natočiť v tej dobe. Silno depresivny a velmi vypovedajúci o tom, ako by sa ludia k sebe spravali keby k niečomu takemuto došlo.