Dračí srdce (1996)

Čo povedať ? Legenda proste. Akekolvek pokračovanie na tento film už nedosiahne ten originálny hype, proste 90 roky, a zlatý vrchol modernej filmografie, to sa už nezopakuje. A ten main soundtrack z tej budem mať vždy slzy v očiach. Nech už zaznie v ktoromkolvek dielu. Naviac som hrdý na to že sa hlavne scény tohto legendarneho filmu natačali u nás na Slovensku. Hrad Strečno, miesto posledneho výdychu draka - nikdy nezabudnem že som stál presne na tom mieste !

Čtyři pokoje (1995)

Vyborny film, naramne som sa bavil, hlavne posledne dve príbehy. PS : Niekedy sa stane, že aj Zippo sklame :D

Hei tai yang: Nan Jing da tu sha (1995)

Humus, zvratenosť, šialenosť. Takto by reagoval laik po pozrení tohto filmu a mal by čiastočne pravdu. Film je motivovaný skutočnými událosťami ako aj jeho filmový predchodca o tábore smrti Jednotka 731. Hrôzy ktoré sa diali počas vojny sa nedali snád krajšie popísať, človeka však nemá len vystrašiť ale aj zdvihnúť varovný prst nad tým že toto sa môže lahko znova stať ! Film je ukážkou toho ako sa ma horor robiť, výborná akcia aj efekty, nehovoriac o hereckých výkonoch. U mňa film boduje plným počtom.

P.U.L.S.E. Live at Earls Court 20.10.94, London (1994) (koncert)

Užasne vystúpenie jednej úžasnej kapely a ich úžasnej hudby. Pri piesni Comfortably Numb som mal zimomriavky ! Neuveritelné efekty či už vizualne alebo zvukové to je jasný podpis skupiny Pink Floyd. Bez diskusií u mňa maju 5*

Atomové gymnázium 2 (1991)

Videl som len dvojku ale toto je bizár nad bizár :D Jedna velká prehliadka bizarností :D Filmove efekty na tak nizkej urovni že Hongongske cečkove akčňaky môžu závidieť. dialogy tak absurdne a idiotske že slovenska produkcia môže isť fajčiť handry. Totalny nářez v zmesy zvratiek a slizu, sexu, nasilia a to všetko zamiešane do radioaktivneho prostredia. Černobyl je oproti tomuto prírodna rezervácia a raj na Zemi. Proste hororovo-erotická komedia aka ma vyzerať :D "Roger vedeme veverku pryč od reaktoru k jižnímu okraji Tromawillu.... K Jižnímu ne, odveťte ho na sever ! Ja totiž na Jižnim Tromawillu bydlim.....Ja zas bydlím na Severnim Tromawillu, tak já ho odvedu na východ, tam bydlí moje tchýne.....Skvely i moje tchýne bydlí na vychodnim Tromawillu... ! " :D

Bez dcerky neodejdu (1991)

O tom ako funguje fundamentalisticky islám, povinne púšťať každemu vítačovi.

Král síly: Příběh Rickyho (1991)

Paradny mazec v podaní kung-fu a krvavých scén ktoré pobavia. Niektoré sceny su síce nelogické (napr. čo robila v kupelni na podlahe doska s klincami ?) ale výsledok je napokon úžasný.

Nesmíš plakat (1990) (TV film)

Tento film povinne premietať na každej strednej škole a na vysokých školách tuplovane ! Ako niekto môže ešte stále dnes veriť marxizmu a komunizmu ? Choré. Najdesivejšie na tom je to že tí "vyšetrovatelia", prokurátorí, sudcovia a bachari neboli nikdy potrestaný. Nebol žiadny Norimberg s komunistami, tak ako bol s nacistami. Z toho ide des, že sa im to tak lahko prepieklo.

Raspad (1990)

Výborný film aj ked som čakal viac záberou v ktorom budu likvidátori.

Za ranního rozbřesku (1990) (TV film)

Na to že ide o televízny film, tak si to udržalo kvalitu. Napínavý snímok o tom že o osude ludstva budu vždy rozhodovať ludia samotný, aj ked budu mať sebemenšie špičkove počítače.