• Fantasy

Rocky Balboa (2006)

Wow,jsem celej rozklepanej,tohle je první komentář kterej píšu:))Na Rockyho jsem se vážně těšil,jsem fanda a trailer mě dostal.A nakonec jsem ani nebyl moc zklamanej...byť jsem doufal,že si to Rocky na starý kolena rozdá o titul mistra světa a ne jenom na debilní exhibici v Las Vegas...a nedočkal jsem se Eye of the tiger!!! to beru jako mínus,protože moment,kdy je Rocky na zemi a nikdo nevěří že ještě vstane,ten k tomu vybízel jako nic jinýho...jenže asi jsem vážně moc naivní,když jsem si představoval jak za rytmů týhle pecky začne Rocky sázet jeden zničující úder za druhym.No...ono by bylo divný,aby 60ti letej chlap vyhrál titul mistra světa,ale jestli mi něco chybělo,tak to byla nějaká pořádná rivalita mezi finálovejma borcema.Dixon je machírek,kterýho lidi nemají rádi a jeho manažeři se chytnou simulovanýho zápasu,aby mu získali popularitu.Jeho přístup k zápasu je ten,že Rocky je dědek,kterej nemá nárok.To samý si myslí odborníci.Ale nikdy nepodceňujte Slye:)) No prostě abych to shrnul,místo velký řezačky dvou soupeřů,co se nesnáší,se koná celkem uvolněnej mač,spíš pro zábavu.Ani mi nepřijde nijak světoborně natočenej.Celý je to spíš zápas jednoho muže,kterej bojuje sám se sebou a s předsudky okolí.A vůbec se mi nelíbí kecy typu ,,senilně jednoduchý,, To je takovej obecnej názor,kterej se spíš snaží shodit Stallonovo věk. Rocky Balboa je dojemnej film,Stallone nehraje vůbec špatně,i ostatní herci jsou kvalitní,hlavně Burt Young,jeho ,,hlášky,, (nemam rád tohle cool slůvko:P ) sedí.Taky jsem v oficiální recenzi četl, že je trapná scéna,ve kterej se Rocky rozbrečí a trochu mě to vyděsilo.Neni trapná,je pochopitelná a hlavně lidská.Protože celá sério o Rockym je obyčejnej příběh o jednom obyčejnym člověku. A já jsem moc rád že se završila takhle povedeným filmem.