Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

I po dalším zhlédnutí musím říct, že se jedná o jeden z nejlepších, nejtemnějších a nejšokovanějších Star Wars ze všech. Bylo to jiné než ostatní epizody. Bylo vidět, že Johnson experimentuje a ukazuje nám hvězdné války z trochu jiného úhlu pohledu. A to se mi na tom líbilo. Škoda té kritiky lidí, kteří mi připadají, že moc neví co chtějí: The Force Awakens byla podle lidí kopírka originální trilogie a Last Jedi zase neměli se Star Wars nic společného. Tak co ti lidi chtějí?

Avengers: Infinity War (2018)

Epické, emotivní, šokující. MCU posunulo laťku o kus výš. Oproti Ragnaroku konečně vtipy, které působí nenuceně. Záporák jako hlavní charakter funguje skvěle a chemie mezi postavami je zábavná. Děj rychlý (místy až moc) ale vzhledem k počtu postav to rozhodně nešlo udělat líp. Poctivá práce! Btw. Čekal jsem, že to takhle skončí... ale že to bude takový masakr..

Coco (2017)

Pixar už i po tolika letech dokazuje, že umí stále dělat ty nejlepší animáky. Dávám větší 4*.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Konečně vím jak Darth Vader udržuje hygienu. Opravdu můžu říct, že ty dvě hodiny v kině stály za to. Opravdu to je tak trochu jiné Star Wars. Temnější. Depresivnější. Naprosto našlapaný děj. Mnoho akcí z kterých vám (skoro) vylezou oči z důlku. Hudba nádherná! Jen mi tam chybělo víc té původní Star Wars hudby. Ale to se bez toho obešlo. Herecký výkon byl docela dobrý. Nevím co, ale Filicity Jones mi tam z nějakého důvodu moc neseděla. Ostatní herci byli opravdu dobří. Postavy byli napsány dobře, že na každou jste měli čas si udělat vlastní názor. CGI bylo opravdu skvělé. Věřím, že návštěvníci kina IMAX si určitě připadali, jako že v tom filmu opravdu jsou. Rogue One určitě patří mezi nejlepší epizody z celé série Hvězdných Válek.