Nezvratný osud 2 (2003)

Po druhý krát sa vracia luxusný zabijak smrť osobne,tento krát menej tajomný,ale zato prepracovanejsie si užíva svoju prácu,trochu som sa toho bál,ale dopadlo to dobre.

Nezvratný osud (2000)

Original vyvrazdovačka kde je luxusný zabijak,začiatok kultovej serie vyšiel parádne.

UFO (2018)

Mne sa to dosť páčilo.V prvom rade sa to nehrá na nejaké mimozemské invazivne porno postavené na digitale ps 4,ale ide si svoju myšlienkovitú líniu trpezliveho patrania po nejakom signále,ktorý je snáď mimozemský,čo sa ukáže vo finále pravda,nulový rozpočet a dá sa pracovať aj s tým.Za mňa dobre.

U Zlaté rukavice (2019)

Tak toto bol nádherný socialistický šmirgel plný navoňanej šenkovej romantiky.Podobnych lokalov bolo aj u nas dosť takze som sa citil ako za mlada.A tuším som počul aj Goťáka.Párky uz nechcem ani videt.Surová realistická prasarna.

Primal (2010)

Necakal som od toho absolútne nič,aj preto ma to prijemne prekvapilo,slušný krvák s obludkami s veľkými zubami a este väčším apetitom,tie efekty by som odpustil,vyvazila to atmosféra a prakticky žiadne hluché miesto.celkom zábavná jednohubka.Jedna postava musela byt zas tak retardovaná,že by som jej sám najradšej vykusol aortu.

Lidská stonožka 2 (2011)

No tak ked mal niekdo pochybnosti mentalnom stave rejžu po jednotke,tak teraz utiahol skrutky ešte vaaaaac.No ak ked jednotka nebola pre každého,tak teraz sa publikum pravdepodobne okliesti ešte váác.Toto bola iná lakocina teda.

Lidská stonožka (2009)

No tak nijak majstrovské dielo to neni,ale Dieter skvelý chirurg je totálne demonicky fainšmeker.Film zrejme nebude pre každého,ale rejžo je spokojný a bola to celkom fain hnusárna.

Den Páně (2020)

Ked sa niekdo dostane cez prvú polovicu filmu,ktorá ponúka mexického pádre s tequilu v ruke a najstrasidelnejsim momentom je vynesenie smetí na verandu domu tak má nervy ze železa.Pardon este plastelínový ježiško na stene.To bol teda adrenalínový zážitok fúha.

Come True (2020)

Zvláštny kusok,nejak strasidelne mi to ale neprišlo,treba uznať že atmosféru to má výbornú a graduje.Tretia hvezda za skvelú hudbu a nečakané finále.určite z tych lepsich kusov.

Cell (2016)

Dalsia Kingovka s velkym potenciálom,navyse znasobena slusnym obsadením.A vysledok je absolútne pokazený zombie horor.Narychlo zbuchane odfláknuté a zbytočné.Pôsobí to lacno a minimalisticky.Skoda.