Zkus mě rozesmát (2011)

Skvělá komedie s Jennifer Aniston a Adamem Sandlerem, která se ukázala jako skvělá dvojka. Vůbec děj celé komedie byl zajímavý. Skvěle předstíraná hra na ex-manžely Adama a Jennifer pobaví. Nechybí ani akce a šílený bratránek Dolf, který skvěle baví po celou dobu komedie. Filmová dcera od Jennifer Aniston také baví svou prostořekostí a drzostí . Celá tato komedie (doslova) zasazená do prostředí Havaje velmi pobaví, prostě taková ta odpočinková komedie na kterou se těšíte až si ji zapnete a pobavíte se. Za mě 5 hvězd.

Jurský svět (2015)

Tento film jsem zhlédla v kině ve 3D a doteď lituji, že jsem nešla na premiéru tohoto velkolepého filmu. Na film jsem nešla téměř s žádným očekáváním, protože víme, jaká jsou většinou pokračování veleúspěšných filmů. Už od začátku jsem si říkala, že to začíná moc dobře. Později jsem už nepoložila z ruky popcorn a Jurský svět mě doslova uchvátil. Děj byl perfektní, herecké obsazení skvělé a hlavně skvěle odvedená práce herců a střihačů. Bryce hrála roli Claire, ředitelky Jurského světa (což byl vlastně takový fungující Jurský park) výborně, šla vidět ta proměna z upjaté ředitelky v ženu, která se nebojí jít do akce. Chris Pratt jako Owen Grady, s krví dobrodruha v těle taktéž výborný. Neuvěřitelně reálně vypadající dinosauři, fantastické. Dvě hodiny jsem seděla k kině jako přikovaná a sledovala tento film. Film je naprosto geniální. Samozřejmě jsem dala 5 hvězdiček. Jurský svět jsem viděla již 5x, film mě nadchnul tak, že bych si teď nechala celý byt udělat s tématem Jurského světa, bez nadsázky. Opravdu perfektní film, který opravdu stojí zato vidět.