• Western

Menu (2022)

Ralphe Ralphe comu si sa to upisal. Skoda tvojho talentu na taku artovu blbovinu. Nevsedny napad s potencialom a takto ho s prepacenim odflakli. Margot ma tam vyslovene iritovala a mal som chut ju po prvom drzkovani naservirovat ako dalsi chod. Biedna jedna hviezda.

Equalizer 3: Poslední kapitola (2023)

Mal som podobny pocit ako pri Rambo: Last Blood. Velmi dobre ukoncenie trilogie. Tento krat nema proti sebe ruskych animalnych sadistov ale navonanych a nazehlenych spagetozrutov, ktori nie su dostatocne zdanym sparing partnerom na vybijanu. Denzel anihiluje jedneho makarona za druhym a v jednej ruke stiha popijat capucino. Napodiv ma ani nevyrusovali idylicke pohlady z maleho mestecka, boli uveritelne a nie moc presladene, zapadali presne do Robertovho hladania Pokoja. Skoda zaverecneho zuctovania. Tam by som jednoznacne pridal viac makaronov k likvidacii no zrejme uz bol prekroceny rozpocet na znackove talianske obleky a gel na vlasy. Na 5/5 to nebolo ale urcite si to este niekedy pozriem.

Invalida (2023)

Skvela oddychovka s originalnym napadom. 4+

Vyproštění 2 (2023)

Vyprosteni aneb nesmrtelny manekyn vs banda kaukazskych morgosov. Chcem tak vela aby niekto natocil konecne normalny akcnak kde sa zaporaci nespravaju ako totalni dementi v risi divov? Ani tony vystrielanych nabojov nenapravia pachut z odflaknuteho scenara - toto je snad dobre snad iba ako parodia.

Barbar (2022)

Za mna taky lepsi priemer - pri hororoch si tak trochu potrpim na to aby sa hlavni hrdinovia pardon obete spravali aspon trochu logicky a nelezu do ,,mlynceka na maso ako ovce na porazku,,. Bill Skarsgård s jeho vizazou je priam predurceny hrat nejakeho psycho vraha, snad sa mu dostane dobrej roly. Palec hore sa lokalitu - predmestie Detroitu tomu dodalo stavu - pripomenulo mi to atmosferou Muza v temnote.

Erna i krig (2020)

Ze to bola s prepacenim hlupost sa este prenesiem ale nechat vo filme otehotniet 50nicku na prvy vrz to je s prepacenim uz reziserova debilita.

Kung-fu mela (2004)

Skvela zalezitost, doporucujem vsetkymi 10timi :)

Francouzská revoluce (2020) (seriál)

Asi som tento serial nemal pozerat po 4 dielnej serii s rovnakym nazvom, ktora bola hereckym koncertom. Toto ako keby sa Francuzi vyhecovali a natocili svoj francuzsky Twilight. Pohlad na zzsenstenych zombie dandies bol skor na smiech, obzvlast ked ich reziser do poslednej bitky deklasoval iba na zbabelych ohlodavacov ludskych trupov

Poslední šance (2021)

Slabé 2 hviezdy. Prišlo mi to ako lacná verzia 13 hodín v Benghazí ale väčšina rozpočtu išla na Adkinsona a za zvyšok najali Dežov z osady.

Kyborgové (2017)

Propagandistická agitka. Nemali ani len odvahu ukázať ako to nakoniec skončilo na letisku.