Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Tak hele, predne nemam rad upiri filmy a uz vubec nemam rad historicke snimky. Ale tohle se mi libilo. Akce fajn, pribeh taky a libilo se mi zakomponovani historickych udalosti do filmu. Dokonce me to donutio podivat se na zacatku filmu na wikipedii, jestli ta slecna byla skutecne jeho zena a taky jsem se dozveel, ze pracoval v obchode. Za me 3* ale za kinozazitek 4*

Akeelah (2006)

Slusnej film o naprosto debilni soutezi.

Akta X (1993) (seriál)

Jednoduse genialni.....

A pak přišla láska... (2022) odpad!

Otřesná záležitost. Po shlédnutí tohoto snímku mám chuť se znovu podřezat.

Atlas mraků (2012)

Nemuzu si pomoct, ale jasnych 5. Uz jenom za to, ze jsem za stejny peniz videl sragory o 80 minutach a tady se mi dostalo vynikajiciho pribehu v delce 180minut. Pravda, v kine byli i taci, kteri nemaji takovou vydrz jako ja a pakovali se na zachod klidne 3x za sebou, coz nechapu, pac ja sem dal 4 Kozly a vydrzel jsem to az do konce. Super pribeh, hudba, celkova ustalenost, zadna hlucha mista, jen snad nektere masky byly uz trochu prehnane. Zajimava atmoska nastala po konci filmu, kde v kine bylo absolutni ticho a vsichni zirali na ty menici se pismenka, az k ukazkam roli hercu :D:D:D a to sem tedy cumel. Kinozazitek 95 %

Avengers (2012)

Toz, nejlepsi film od Marvell, vlastne nejlepsi film jakekychkoliv komiksovych postav mimo Batman a Ironman :D 95%

Babovřesky (2013) odpad!

Recenze ehm "filmu" Babovřesky......Na začátku bylo hovno. To šplouchlo do hajzlu, lejno odteklo do žumpy a hovno spadlo na hromadu předešlých sraček. Pak přijel Zdeněk s hovnocucem, vysál žumpu do dna a s obrovským gustem ji vychrstl do maloměstských obýváků všem členům Klubu planety opic. A tak táta horník vyprskl na sedačku lahváč, máma uklízečka pochcala smíchy igelitový potah evokující tygří kůži, jejich dvě polomongoloidní děti se nemohou dočkat, až si budou ty "nesmrtelné hlášky" ráno vyměňovat se spolužáky ve zvláštní škole a všichni dohromady nad tím fantastickým syslem pro tumor kvičeli tak nahlas, až jim ten inžynýr pod nimi musel mlátit trubkou do radiátoru. Táta horník jen zesílil zvuk, prohodil něco o namyšlených, študovaných buzerantech, máma skákla pro další lahváče a mísu slaninových krekrů a všichni se blahoslaveně, upřímně radovali z té vy-ni-ka-jí-cí komedie pro celou rodinu. Fekální porno dosáhlo opravdového extrému a národ, který za toto vyhodil v kinech pět mega by zasloužil genocidu nebo útulný, šimpanzí výběh. Čím je Troška starší, tím je vulgárnější a nechutnější, což mě ale jako vůbec nevadí. Troška trpí představou, že čím více narve postav do filmu, tím má více prostoru pro humor, opak je pravdou. Homogej Troška už začal útočit i na mladší diváky svými teenagerovskými fórky, které si svojí trapností nezadají s komediemi Holky to chtěj taky. Takže příští díl Troškovřesky aneb Troška to chce taky, ale pořádně... si může strčit hluboko do ánusu – a že už tam musel mít materiálu!!!!! Na to jít do kina, skočím pod nejbližší autobus a budu doufat, že mě rozšmelcuje na tu největší sračku na světě - Ano,na Babovřesky….IMHO, kdy asi vyjde ten Blů-Rej s DTS?

Babovřesky 3 (2015) odpad!

Tak toto již prostě nelze!!!!