Na ostří nože (1997)

Videl sem to uz 3x a ani jednou se mi to nelibilo....... Baldwina nesnasim - ten totiz nema dobrej film a Hopkins to nezachrani.....45%

Osvícení (1997) (TV film)

Dle knihy....lepsi nez Kubrick.

The Big One (1997)

Tak soudruhu Moore, todle ste teda prehnal...... Bowling for Colombine, Sicko a Fahrenheit bylo slusne pokoukani s urcitou vypovidajici hodnotou i kdyz v ponedku socanskokomunistickem razeni....... Nicmene, na Big One jsem se tesil a dostal jsem nudu, reklamu na sama sebe a predevsim vtirave a trapne rozhovory s mluvcimi korporaci a predavani seku........... Nic vic tam neni. Naproste zklamani

Zamilovaný profesor (1996)

Ty fekalnosti jsou genialni. Tak to ma byt... Super komedie :D

Desperado (1995)

Mě vždycky nasere ten konec, že se člověk těší na to kostění uzenin, střih a hovno.

Sedm (1995)

Bída, nuda a zase bída. Už to nikdy nechci vidět. Marná a nudná srágora, nechápu, co je na tom kultovního.

Smrtící epidemie (1995)

Viděno asi po 15 letech v době Koroňáka a úplně z toho mrazí. Všichni antivaxeři, vyližte si prdel and enjoy the JIP za moje prachy.

S politiky netančím (1995) (pořad)

Parádní politická satira...... Kdo jí nechápe - prosím nastupujte na vlak směr KLDR...... Hlavně se už nevracejte - oni tam totiž na takový gumy čekaj!!!

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Uz sem naprosto znechucenej - takova sracka, to se jen tak nevidi..........A nyni uz to doslo tak daleko, ze na konci te "parodie na zpravy" si jeste dovolej rict co bude nasledovat...... Tj Doktori z pocatku - Ota Kovar si uprdne a celej dil se bude resit co zral pred 2 dny......... Nebo Doktora Vargu nekdo zamkne v hajzl kabince, kdyz jde srat. Celej dil, potazmo tyden se resi, kdo ho zamknul a proc....... Zabava pro naprosto dementni Ceske stado hovad!!!!

Akta X (1993) (seriál)

Jednoduse genialni.....